وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

راستی از ورزشگاه خنجین چه خبر ؟ و مسابقات فوتبال تطیلات نوروز منطقه خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/٩
 

 

همه ساله با شروع سال نو در خنجین مسابقات چند جانبه فوتبال بین( روستاهای همسایه خنجین از شیرین آباد و تلخاب گرفته تا روستاهای شمال غربی مثل فتح آباد و سمقاور و و گاهاً میلاجرد و کمیجان و دیگر روستاها) برگزار میشود و واقعا پتانسیل چنین ورزشی در خنجین و کلاً در منطقه موجود هست و ریس جمهور عزیزدکتر احمدی نژاد و نماینده با کفایت شهرستان کمیجان در مجلس (اقای رجای) در سفرهای استانی هیت دولت، ایجاد یک ورزشگاه در کمیجان ومیلاجرد و خنجین را به تصویب رساندند و مسولین شهرستان موظف به ایجاد این ورزشگاه ها شدند

اما ببینیم این نیت پاک ریس جمهور محبوبمان را مسولیین کمیجان تا چه حد به مرحله اجرای در آورده اند و ورزشگاهای این سه شهر در مقایسه با یکدیگر درچه وظعیتی به سر میبرند .

ما برای رسیدن به جواب فقط توانستیم در این هوای بارانی به ورزشگاه شهر خنجین سری بزنیم وببینیم این ورزشگاه در چه مرحله به سر میبرد؟

ما ورزشگاهی را مشاهده کردیم که شاید نظیر آن در کل دنیا ، فقط در ایران یافت شود، ورزشگاهی با یک تیر دروازه؟ شاید قوانین فوتبال جدیداً عوض شده است و چون شهرستان ما همواره آبتودی میشود ! ما جلو تر از دیگر شهرستان ها حرکت میکنیم .اما همین دیشب که برسلونا - اوساسونا بازی داشتند انگار دوتا تیر دروازه تو زمین بپا بودش!

همچنانکه توی عکس مشاهده میشود دور زمین پر بودش از تله خاکها ی که ظاهراً کمپرسی ها به ترتیب کنار زمین خالی کرده بودند ویک سالی است که دست نخورده باقی مانده اند. این هم شاید به خاطر قرار گرفتن دوربین ها برسر این تله خاکها به خاطر تسهیل در فیلم برداری باشد.

اما وقتی از همشهریها در مورد تعویق ساخت و افتتاح این ورزشگاه جویای حال شدیم، آنها دید مثبتی به قضیه داشتند ، و میگفتند خدا وکیلی هر موقع گریدل و کمپرسیها و ماشین آلات شهرستان کمیجان بیکار میشوند چند هفته ای را برای تفریح به اینجا می آیند تا هم کار ما را جلو برده باشند و هم حقوقی را که دریافت میکنند حلال باشد اما از شانس بد ما هر موقع آنها می آیند به خاطر نبود بودجه کافی و مصالح، با مشکل مواجه شده و بر میگردند اگرچه این برگشت و عدم خدمت برای آنها بسیار ناگوار است اما باید برگردند و ورزشگاه خود را تا سفر بعدی رییس جمهور تمام کرده باشند و بگویند آن دو تای دیگر را هم ،مثل همین ورزشگاه آماده افتتاح کرده ایم یا حتی قبلا افتتاح ومورد استفاده واقع شده! آقا کی به کیه ! میز ریاست و میخ ترقی دست ماست هر جا بخواهیم میکوبیم ! به خنجینی و میلاجردی هم هیچ  ربطی نداره !

منبع : خنجین آنلاین