وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

در 25 فروردین 89 اتفاق افتاد
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/۳٠
 
مرکز جدید کانون در خنجین استان مرکزی افتتاح شد .

یازدهمین مرکز فرهنگی هنری از دوازده مرکزی که قرار بود در بهمن ماه سال 1388 در استان مرکزی افتتاح شود، در مراسمی با حضور مسوولان استانی و کانون رسما کار خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون استان مرکزی، در این مراسم که آقای شعبانی فر استاندار و جمع از مسوولان حضور داشتند، مرکز فرهنگی هنری خنجین افتتاح شد تا کودکان این منطقه نیز بتوانند از این پس میهمان برنامه ها و فعالیت های کانون پرورش فکری باشند.
در ایام دهه فجر سال گذشته، ده مرکز تازه کانون در شهرهای مختلف این استان افتتاح شد. بر این اساس، درهای مراکز کانون در یل آباد و طراز ناهید ساوه، قورچی باشی، شهابیه خمین، بازنه شازند، خاوه، قاله، لنجرود، جاورسیان، خسروبیگ و تلخاب به مناسبت ایام دهه فجر به روی بچه های این استان گشوده شد.
این مراکز هرکدام در زمینی به مساحت 600 مترمربع و با زیربنای 230 متر احداث شده و از امکاناتی مانند سالن مطالعه، کلاس نقاشی، کلاس سفال و سالن سینما برخوردار است.
این مراکز از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان مرکزی بنا شده است.
بازدید اعضای کتابخانه سیار از مرکز شماره 7 اراک
 طی برنامه ای از سوی کانون، بچه های روستای امان آباد که عضو کتابخانه سیار اراک هستند، به همراه مربی خود آقای محمدی جهت بازدید از مرکز شماره هفت به اراک آمدند و میهمان مربیان و اعضای این مرکز شدند.
مربیان مرکز شماره هفت اراک در این برنامه برای بچه های روستا برنامه های قصه گویی، سفال گری، نقاشی و آشنایی با فعالیت های کانون را برگزار کردند.
این اعضا از موزه چهار فصل اراک نیز دیدن کردند.