وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۳/۱
 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام آموزشیاران آموزش و پرورش 1390

محمدتقی صابری اظهار داشت:داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که تمامی شرایط عمومی واختصاصی مندرج در آگهی استخدام را دارا بوده‌اند و در مهلت مقرر (12 تا 19 اردیبهشت ماه) نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نموده‌اند، می‌توانند از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه (5/3/89) لغایت ساعت 13 روز جمعه (7/3/89) با مراجعه به  سایت این مرکز نسبت به چاپ (پرینت) و دریافت کارت ورود به جلسه‌ی آزمون اقدام نمایند.

شرکت کنندگان(داوطلبان) محترم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1389 می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از طریق لینک زیر با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی نسبت به دریافت کارت ورودی اقدام نمایند .

دریافت کارت ورود به جلسه آموزش و پرورش

 دریافت کارت شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش
توجه: افرادی که بدون توجه به جدول ظرفیت رشته و جنسیت مورد نیاز در استان مورد تقاضا، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نموده اند، اینگونه افراد حق ثبت نام و شرکت در آزمون را نداشته اند و برای این قبیل افراد کارت شرکت در آزمون صادر نشده است، لذا مقتضی است از مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق یا ادارات کل آموزش و پرورش استانها خودداری نمایند.

 وی درخصوص محتوای آزمون گفت: سوالات در دو دفترچه در قالب آزمون «عمومی» و «تخصصی» تهیه شده است. داوطلبان تمامی رشته‌ها می‌بایست به سوالات آزمون عمومی در مدت 90 دقیقه و به سوالات تخصصی متناسب با رشته‌ی انتخابی خود در مدت 70 دقیقه پاسخ دهند.

به این ترتیب، در مجموع داوطلبان در مدت 160 دقیقه به کلیه‌ی سوالات عمومی و تخصصی پاسخ خواهند داد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: چنانچه داوطلبان برای دریافت کارت از سایت مرکز سنجش با مشکلی مواجه شدند، می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ثبت‌نام اینترنتی، اصل کارت ملی و ارائه‌ی کد رهگیری به اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش استان (مرکز استان) مراجعه کنند تا نسبت به رفع مشکل آنان اقدام شود.

کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم  از روز چهارشنبه (5/3/89) لغایت ساعت 13 روز جمعه (7/3/89) با مراجعه به  سایت این مرکز نسبت به چاپ (پرینت) و دریافت کارت ورود به جلسه‌ی آزمون اقدام نمایند. نام ونشانی محل برگزاری آزمون درکارت ورود به جلسه درج گردیده است .