وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

امروز در خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٩
 

امروز راس ساعت ١٠ صبح  گروه های مختلف مردمی شهر خنجین ، ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی ، انجمن ها شرکتها و ... در میدان امام خمینی (ره)جمع شدند و با دادن شعارهای مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر منافق ، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست ، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست . این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده ای رهبر آزاده آماده ایم آماده و ... اعمال ننگین منافقین کوردل را در اهانت به حضرت امام حسین (ع) و کلیه مقدسات مسلمین محکوم کردند و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر و قاطعانه به این اهانتها شدند .

انجمن های توسعه و سازندگی ، انجمن سبز اندیشان و شورای اسلامی و دهیاری خنجین نیز در بیانیه مشترکی حرمت شکنی عاشورای حسینی را محکوم کردند که این بیانیه در راهپیمایی و تجمع امروز در بین شرکت کنندگان توزیع شد که متن آن بدین شرح است .

«بیانیه مشترک انجمن سبزاندیشان  ، شورای اسلامی  و انجمن توسعه و سازندگی شهر خنجین  »

اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید .   امام حسین (ع)روز عاشورا در حالی که سراسر کشور اسلامی یکپارچه در عشق امام حسین (ع) فریاد وفاداری به نهضت عاشورا برآورده بود ، عُمّال وابسته به آمریکا با فراخوان رادیوهای بیگانه و ضد اسلام  ، به حریم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) تاختند و حرمت شکنی کردند و همچون یزیدیان که در عاشورا خیمه ها را به آتش کشیدند، اموال مردم عزادار امام حسین (ع) را آتش زده و  چون لشکریان عمر سعد پایکوبی کردند و کف زدند .

اقدام بی‌شرمانه فرصت‌طلبان و منافقان در توهین به مقدسات دینی ؛ قلب‌های آزادگان و شیفتگان حسینی  و ملت ایران اسلامی را به درد آورد . دشمنان این ملت که همواره از عاشورا و عاشوراییان سیلی خورده‌اند ، هیچ‌گاه تاب تحمل پیروی این ملت از تفکر عاشورایی را نداشته‌ و ندارند . این بار در عاشورای حسینی ، اغتشاشگران و آشوب‌طلبان کوردل و شیطان صفتان غافل با زمینه‌سازی ایادی استکبار و سران فتنه، حرمت عاشورا و عاشورائیان را شکسته و ملت سوگوار و عزادار ایران اسلامی را شاهد حماقت و رذالت بیش از پیش خویش قرار دادند . در حقیقت این آشوب‌طلبان و فتنه‌گردانان با شکستن حرمت سید ، سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبد ا... الحسین (ع) ، با رفتار خویش ، در آشکارترین صورت ثابت کردند که تفکر عاشورایی ملت متدین ایران اسلامی و تبعیت از امامت و ولایت ، دشمنان فتنه‌گر و آشوب‌طلب را به نهایت عجز و ناتوانی و ذلت کشانده است به طوری که از عجز و ناتوانی و رذالت خود ، توهین به مقدسات را در پیش گرفته اند .

کسانی که با پرونده خفت بار حوادث بعد از انتخابات با قانون شکنی و لشگرکشی های خیابانی ، زمینه حضور عوامل خود فروخته داخلی و بیگانه را فراهم کردند ، امروز نه تنها خارج از این دایره ننگین نیستند ، بلکه متهمان و مجرمان ردیف اول اینگونه وقایع بوده که این جریانات ناشیانه از ضعف فکری و افکار خوارجی آنها در طول سالیان پس از انقلاب بویژه در دهه اخیر نشات گرفته است .

 

انجمن توسعه و سازندگی ، شورای اسلامی خنجین و انجمن سبز اندیشان خنجین ، ضمن تسلیت  این حرمت شکنی به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج) و رهبر فرزانه و آحاد ملت ایران اسلامی ، اعلام می‌دارد ، امروز پاسخگویی به ندای هل من ناصر حسینی در استمرار آرمان امام راحل (ره) و شهدای والامقام اسلام و حفظ حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و بصیرت در برابر فتنه‌گران و اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی برای همه واجب است و اطمینان داریم که خروش حسینی شما عاشورائیان و غیرت دینی و انقلابی ملت آگاه و حاضر در صحنه توطئه دشمنان اسلام و نظام اسلامی را چون گذشته خنثی خواهد کرد .

بار دیگر این مصیبت بزرگ را به همه ملت ایران و به مقام معظم رهبری ، تسلیت گفته و از پیشگاه ابا عبد الله و اصحابش و اهل بیت پیامبر بویژه از حضرت زهرا (س)  به خاطر  این جسارت ها عذر می خواهیم . از مسئولین نظام می خواهیم عاملین و فتنه گران این حادثه دردناک عاشورای حسینی را شناسایی و با آنان قاطعانه برخورد کنند تا درس عبرتی باشد برای کسانی که چنین افکار شیطانیی را در سر دارند .

اعلام می کنیم بر استقامت خویش در راه فرهنگ عاشورای حسینی (ع) و پیروی از آرمانهای انقلاب اسلامی ، امام خمینی (ره) و اطاعت از مقام معظم رهبری وفادار بوده و ذره ای در این راه کوتاه نخواهیم آمد و تا آخرین قطره خون خود استقامت خواهیم کرد .

 اطمینان داریم ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی نقشه دشمنان کور دل و از خدا بی خبر و ایادی داخلی آنان را نقش بر آب کرده و به راه پرافتخار خویش ادامه خواهند داد .  

مردم همیشه در صحنه و انقلابی منطقه خنجین ، به مزدوران بیگانه هشدار می دهد که ملت قهرمان ایران ، تحمل مخالفت ها را دارد ، ولی هتک حرمت به مقدسات ، به ویژه حرمت شکنی نسبت به امام حسین (ع) را پاسخی کوبنده خواهد داد . و از همه عاشقان حسین (ع) و ابوالفضل العباس (ع) و همه رهروان راه زینب(س) می خواهند که به پاسداری از حریم حسینی در برابر دشمنان امام حسین (ع) و اسلام عزیز ، عاشورایی بایستند و از مسوولان قضایی می خواهد با قاطعیّت و سرعت عاملین این هتک حرمت ها را به مجازات برسانند  .