وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

استخدام بانک پارسیان 89/04/14
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱٥
 

بانـک پـارسیـان بمـنـظـور تـأمیـن بخشی از نیـروی انـسانـی مــورد نیـاز خود در استانها تـعـدادی از دارنـدگـان درجـه تحصیـلی لیسانـس در رشتـه هـای حسابداری ، اقتصاد ، مدیـریـت، علـوم بـانـکی ، ریاضی کاربردی و کامپـیـوتـر نرم افزار را به عنوان کاربر بانکی (تحویلدار) بـه همـکاری دعـوت می نماید.


متقاضیان واجد شرایط که علاقمند به ارائه خدمت در شعب می باشند می توانند فرم ورود اطلاعات را تکمیل نمایند. بدیهی است به درخواستهای فاقد هر یک از شرایط تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد. استانهای موردنظر: خوزستان- اصفهان- گیلان- مازندران- فارس- خراسان رضوی- زنجان- همدان- کرمان آذربایجان شرقی- یزد- لرستان- هرمزگان- کردستان- مرکزی- کرمانشاه لازم به ذکر است که روش ثبت نام و استخدام در بانک پارسیان فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است……

بعلاوه انجام مصاحبه با متقاضیان هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد. توجه داشته باشید زمان مصاحبه بر اساس الویت های مورد نیاز بانک صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و ضرورتی برای پیگیری حضوری و یا تلفنی وجود ندارد.

متقاضیان واجد شرایط که علاقمند به انجام خدمت در شعب بانک که وظیفه ارائه خدمات به مشتریان را به عهده خواهند داشت جهت ثبت نام میتوانند فرم ورود اطلاعات را تکمیل نمایند.

بدیهی است به درخواستهایی که فاقد هر یک از شرایط تعیین شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شرایط داوطلبین:

- دارا بودن شرایط عمومی استخدام و برخورداری ا زسلامتی کامل .

- دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیر پزشکی ( آقایان) .

- آشنایی با ICDL و زبان انگلیسی

- حداقل معدل لیسانس ۱۴

- حداکثـر سن خانمها ۲۸ سال( متولدین ۱۳۶۱ به بالا) و آقایان ۳۰ سال(متولدین ۱۳۵۹ به بالا)

- بومی و ساکن شهر مورد تقاضا

فرم استخدام :

http://www.parsian-bank.com/jobs.html