وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

نامه سرگشاده مردم شریف منطقه خنجین به آقای ابوالفضل فخر الاسلام مدیر مسئول هفته
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٧
 

آقای فخر الاسلام!!!؟؟؟

«به کجا چنین شتابان؟»

 در پی مطرح شدن ارتقاء دهستان خنجین به بخش ، متاسفانه در هفته نامه تحت نظر شما مطالبی شبهه انگیز و تفرقه افکنانه چاپ و سعی شده با مظلوم نمایی ، حقایق امر از دید خوانندگان محترم نادیده گرفته شود . مردم عزیز منطقه خنجین فراموش نخواهند کرد که در سال 1360 از زمان الحاق بلوک خنجین به بخش وفس (کمیجان) قوی ترین سپاه و جهاد سازندگی در خنجین حضور داشته و از نظر اقتصادی و کشاورزی غنی ترین و بی نیازترین منطقه بوده است ؛ اما در طول 28 سال پس از الحاق بلوک خنجین به آن بخش ، منطقه خنجین  در تصمیم گیری های مسئولان منطقه کمیجان در حاشیه بوده و با بی مهری های آنان مواجه بوده است . اما با همه بی عدالتی های ادارات کمیجان ، دهستان محروم خنجین با سابقه دیرینه خصوصاً در شرایط حساس کشور به ویژه 8 سال دفاع مقدس به حسین زمان خود لبیک گفته  و در راه اسلام و تثبیت انقلاب اسلامی ده ها شهید ، آزاده و جانباز تقدیم نموده است . و اکنون نیز با مقاومت و پایداری در اهداف مقدس پیشین و لحاظ منافع خود و منطقه ، اهداف خود را تعقیب می نماید .

مردم مومن و انقلابی خنجین ضمن تجدید میثاق با مقام معظم رهبری با حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری به رئیس جمهور ولایتمدار با اکثریت آراء رأی داده و  بار دیگر علاقه مندی خود را به اصول ارزشمند انقلاب اسلامی نشان دادند و در این راه استوار و ثابت قدم خواهند ماند . اما مطالبی در آن هفته نامه چاپ شد ، که دل خوانندگان به ویژه اهالی شهید پرور منطقه خنجین را به درد آورد ؛ زیرا شما نشان داده اید که زره ای به مشکلات اهالی محترم منطقه خنجین توجه ندارید چرا که آنان در صدد تصمیم جدیدی هستند ؟

          این حقایق بر همگان روشن است که شما با فرافکنی و تخریب برخی چهره های سیاسی به دنبال منافع شخصی خود بوده و در پی کسب امتیاز از مسئولان ارشد نظام هستید . همچنین نیک می دانید در نگارش آن مقاله اهداف شخصی خود را با ابزار قرار دادن موضوعات منطقه دنبال می کنید ؛ چرا که به جای درج مطالب غیر واقع می بایست ، نیاز منطقه و خواست به حق مردم ولایتمدار دهستان خنجین و اراده واقعی آنان به چاپ می رسید!!! نه تمایلات شخصی شما و منافع برخی دیگر . این حقیقت روشن می شود که شما منطقه خنجین را نردبان ترقی خود می دانید !!! خوانندگان محترم می دانند که دهستان خنجین با قدمت بسیار طولانی و سوابق درخشان بیش از 20 سال است که به دنبال ارتقاء بوده و در این راستا خواسته های خود را به اشکال گوناگون به سمع نظر مسئولان محترم استان و کشور رسانده است ؛ اما در آن هفته نامه به هیچ یک از خواسته های به حق اهالی منطقه اشاره نشده است . از جمله اینکه در شرایط کنونی ، ارتباط با مراکز اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی همه جا در اولویت قرار داشته است که اهالی خنجین از گذشته های دور این ارتباط را با اراک و فراهان و ... برقرار نموده و تغییر این جهت را مخالف با منافع خودشان می دانند .

            اما در هفته نامه شماره 314 بار دیگر شما سعی نموده اید با چاپ مطالب تصنعی ، ارتقاء بخش فراهان را منطقی قلمداد کنید ؛ اما ارتقاء و انتزاع دهستان خنجین را به ضرر شهرستان کمیجان دانسته اید و با چاپ مطالب غیر واقع و تفرقه انگیز تلاش کرده اید افکار عمومی را تحت تأثیر خواسته خود قرار دهید . در اینجا این سوال برای خوانندگان مطرح می شود چگونه با انتزاع بخش کمیجان از شهرستان اراک و با  ارتقاء آن موجب فروپاشی شهرستان اراک نشد ؟؟؟ ولی اکنون با ارتقاء یک دهستان ، شهرستان کمیجان دچار مشکل می شود ؟؟؟

          آقای فخر الاسلام !!! عدم مقبولیت شما با ناکامی در انتخابات گذشته بر همگان آشکار شده و اکنون شما با چاپ غیر کارشناسی و از قول افراد غیر مسئول به دنبال کسب مقبولیت هستید و سوال دیگر اینکه : چرا بر اساس قانون مطبوعات عین تکذیبیه آقای حافظی کمال ، رئیس شورای اسلامی شهرستان کمیجان را چاپ نکردید ؟؟؟ و این را باید بدانید که تک تک افراد محروم دهستان خنجین با علاقه مندی و به اتفاق ضمن حمایت از مواضع به حق استاندار محبوب ، آگاه ، اصولگرا و ارزشی استان مرکزی و سایر مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای احقاق حقوق مسلّم خود و اجرای عدالت تلاش می کنند . آنان تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا به اهداف دیرینه خود برسند و تا حصول نتیجه نهایی از پیگیری های خود دست نخواهند کشید .

            آقای فخر الاسلام ؟؟؟ به جای ورود به این موضوعات در ایجاد اختلاف بین مردم شریف کمیجان ، خنجین ، فراهان و ... ، بهتر است به کشور شیخ نشین امارات دبی بر گردید و اهداف خود را در آنجا بجویید و دفتر خاطرات خود را کامل کنید و کار مردم را به خودشان و کارشناسان مسئول واگذار کنید !!! چرا که آنان به مصالح و امور خود آگاهتر می باشند .