وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

برگزاری با شکوه ترین نماز عید فطر در مرکز بخش خنجین شهرستان فراهان
نویسنده : مدیر - ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/۱٩
 

همزمان با سراسر کشور ، نماز با شکوه عید سعید فطر در میدان امام خمینی (ره)  شهر خنجین به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج مهدی شهبازی و با حضور پر شور مردم انقلابی ، مومن و خداجوی خنجین برگزار گردید .

در این مراسم معنوی که  دقایق اولیه صبح  با قرائت قرآن و دعای ندبه آغاز گردید و پس از برگزاری نماز با شکوه ، حجت الاسلام شهبازی در خطبه های نماز با برشمردن فیوضات این ماه مبارک ، و تبریک روز عید ، ابراز امیدواری کرد با یاری خداوند و عنایت حضرت حق روز به روز بر انس و الفت بین مردم منطقه افزوده گردد . و همواره این وحدت و همدلی باعث رشد روز افزون این شهرستان واین بخش شود .


 وی با اشاره به موضوع مطرح شدن آتش سوزی به دستور یکی از کشیشان آمریکایی و محکوم کردن آن ، که با تکبیرهای پی در پی نمازگزاران همراه بود حال و هوای دیگری داشت .

حجت الاسلام  شهبازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدام شایسته دولت مردمی و عدالت محور دکتر احمدی نژاد ، در رابطه با ارتقاء شهرستان فراهان و بخش خنجین و با تشکر از تمامی مسئولین و افرادی که در این باره تلاش نموده اند ، از مردم خواست که در جهت توسعه منطقه با دولت کریمه و خدمتگزار همراه باشند .

در پایان این مراسم با شکوه بیانیه ای مشترک ازسوی انجمن توسعه و سازندگی خنجین و انجمن سبز اندیشان خنجین در خصوص محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم قرائت شد و  به تعدادی از فعالان فرهنگی کانون فرهنگی سید الشهدا (ع) مسجد جامع خنجین لوح سپاس و هدایایی اهدا گردید .