وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه اراک در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۳
 

البته ما قرآن را برتو نازل کردیم و ما هم او را محققاً محفوظ خواهیم داشت

این روز ها شاهد رفتار غیر انسانی، غیر اخلاقی و وحشیانه گروهی از صهیونیست های شیطان صفت و گستاخی آشکار ایشان در توهین به ساحت مقدس و نورانی مقدس ترین و بزرگ ترین کتاب آسمانی که عصاره تکمیل شده تمام ادیان و رسالت انبیاء الهی است بودیم که جان همه مسلمانان عالم را به آتش کشیده و نقطه تاریک دیگری را بردامان مدعیان دروغین مذهب، آزادی و دمکراسی بر جای گذاشت . این جسارت بزرگ و شنیع در زمانی روی می دهد که جهان با موجی از بیداری اسلامی و اسلام گرایی مواجه شده و قرآن کریم بعنوان معجزه نورانی خاتم رسل و منشور حکومت مستضعفان بر مستکبران جهان در اقصی نقاط عالم بخصوص کشور های غربی مورد اقبال و توجه دل های مشتاق هدایت و رستگاری است .دشمنان حقیقی آزادی، آزادگی و انسانیت و اخلاق با آتش بغض و کینه خویش، وحشیانه به جنگ با منطق و برهان الهی برآمده اند . این حرکت اولاً ریشه در جهل گروهی دارد که حقیقت قرآن را به عنوان نسخه حیات بخش بشر درک نکرده اند و از سوی دیگر نشانگر اوج عجز دشمنان اسلام برای مقابله با کلام و بیان روشنگرانه و حیات بخش الهی است .کلامی که مخاطب آن تمامی انسانهای روشن ضمیر و هدایت آن مخصوص پرهیزکاران است .


بدون شک این حرکت از یک سو نتیجه ای جز تمایل بیش از پیش دل های بیدار و حق طلب به سمت این چراغ همیشه فروزان نخواهد داشت و از سوی دیگر زوال، نابودی و انحطاط سردمداران کفر و ایادی آن را سرعت خواهد بخشید.

در این راستا دانشگاهیان دانشگاه اراک اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان ضمن محکومیت شدید این هتک حرمت و عرض تسلیت این ضایعه مؤلمه به قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و نایب برحقش مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای و عموم مسلمانان جهان اعلام می دارند امت شجاع و غیرتمند اسلامی این اقدام را بی پاسخ نخواهد گذاشت و آمریکا و عاملان این عمل سخیف و جنایتکارانه تاوان و هزینه های سنگینی را در قبال این گستاخی آشکار خواهند پرداخت .

 

اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه اراک