وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

ثبت‌نام دوره غیرحضوری دانشگاه جامع تا 31 شهریور تمدید شد
نویسنده : مدیر - ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۸
 

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت اینترنتی از 24 شهریور آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، ثبت‌نام دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت اینترنتی از 24 شهریور آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.


متقاضیان جدید ثبت‌نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره‌های قبل، باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری به مبلغ 25 هزار ریال که دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور است و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت‌نام به مبلغ 17 هزار ریال اقدام کنند.

داوطلبان پس از مطالعه دفترچه باید به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده به آدرس http://reg.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌‌نام خود اقدام کنند.

دانشجویان این دوره با امکان انتخاب دو پودمان هم‌زمان در هر پودمان تحصیلی ، حداقل در3 سال امکان کسب همه مهارت‌ها را داشته و به دریافت مدرک رسمی کاردانی علمی کاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی نایل می‌شوند و امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگاه‌ها خواهند داشت.