وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

جلسه کار گروه بانوان و خانواده به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استانداری تشکیل شد
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/۳٠
 
جلسه کار گروه بانوان و خانواده به ریاست آقای نصراللهی و خیر مقدم گویی مدیر کل امور بانوان و خانواده در سالن جلسات طبقه سوم استانداری برگزار گردید .
نصراللهی ضمن اشاره به حتک حرمت قرآن و محکوم نمودن این اقدام در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس و مشارکت دستگاهها در اجرایی شدن مصوبات بیان داشت : مصوبات کارگروه ها جهت تصویب نهایی و اجرایی شدن به شوراها و کارگروههای مرتبط ارجاع داده شود . در این جلسه ابتدا به بررسی وضعیت سالن های ورزشی دستگاهها جهت توسعه ورزش همگانی بانوان ، اعطای تسهیلات به زنان سرپرست خانوار و سرویس مدارس دانش آموزان پرداختند .

 مصوبات این جلسه : مقرر گردید در خصوص استفاده از سالن های ورزشی دستگاهها جهت توسعه ورزش همگانی بانوان که در این جلسه به تصویب رسید مصوبات جهت نهایی شدن و اجرایی شدن به شورای ورزش همگانی استان ارسال گردد. مقرر گردید در ارتباط با زنان سرپرست خانوار در ایجاد تعاونی و اعطای تسهیلات با پیشنهاد تعاون و همکاری دستگاه مرتبط اقدام شود . مقرر گردید کمیته امداد طرح خود را در ارتباط با زنان سرپرست خانوار تحت پوشش تا پایان هفته جهت بررسی کارشناسی به دبیر خانه کارگروه ارسال نماید . مقرر گردید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در رابطه با اقدامات انجام شده در ستاد مهر فرمانداری اراک و هماهنگی با صدا و سیمای مرکز استان اقدام لازم به عمل آید . مقرر شد بنیاد شهید ، کمیته امداد ، بهزیستی و اداره کل زندان ها هر چه سریعتر آمار اسمی زنان بی سواد سرپرست خانوار را با هر شرایط سنی که دارند جهت آموزش به نهضت سواد آموزی استان اعلام تا پس از تصویب در ستاد راهبردی نهضت سواد آموزی استان اقدام گردد.