وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

افتتاح مرکز اورژانس خنجین تا ده روز آینده
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٢
 

غلامرضا فتح‌آبادی در بازدید از مرکز بهداشتی و درمانی فرمهین و خنجین از اختصاص یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار به منظور تعمیر و تجهیز مراکز درمانی استان در سال جاری خبر داد. وی اظهار داشت: اختصاص این اعتبار از سوی استانداری و با هدف بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی استان صورت گرفته است که این اعتبار روند خدمات‌رسانی به بیماران را سرعت و بهبود می‌بخشد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: همچنین با رایزنی‌های انجام شده مرکز اورژانس خنجین نیز با اختصاص یک آمبولانس مجهز، ظرف ده روز آینده افتتاح می‌شود.

 


وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت توسعه امکانات بهداشتی و درمانی در فراهان نیازسنجی لازم امکانات بهداشتی و درمانی این منطقه صورت گرفته است، که بر اساس هماهنگی‌های لازم با فرمانداری ۱۷ میلیون تومان برای تعمیر و تجهیز درمانگاه این شهرستان اختصاص خواهد یافت.
فتح‌آبادی در ادامه با اشاره به وجود پاره‌ای اختلاف نظرات در بهره‌برداری از بیمارستان فرمهین، اظهار امیدواری کرد، این مرکز به زودی وارد چرخه درمان استان شده تا شهروندان بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.
گفتنی است مدیرکل امور اجتماعی استانداری به اتفاق معاونان بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی و مدیرحوادث و فوریت‌های پزشکی استان از مرکز بهداشتی و درمانی فرمهین و خنجین بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات این مرکز قرار گرفتند.

منبع : جدیدترین اخبار بخش خنجین