وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

حل مشکل کمبود آب شرب روستاهای بخش خنجین باید در اولویت استانی قرار گیرد
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٢٤
 

ظهر روز ٢١ مهر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بهمراه معاونین و مسئولان شهرستانی خود طی بازدیدی از بخش خنجین در جریان مشکلات و مسائل آب شرب روستاهای این بخش قرار گرفت. در این بازدید بخشدار خنجین ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان با اشاره به مشکل کمبودآب شرب در اکثر روستاهای تابعه بخش بویژه خنجین خواستار اختصاص اعتباری ویژه برای حل این مشکل شدند.


یوسفی در ادامه افزود: روستاهای سلیم آباد، فردغان، شیرین آباد، آرزومند، ضیاء آباد و کسرآصف با مشکل جدی کمبود آب مواجه هستند که برخی از این روستاها نیز تحت پوشش این شرکت نیستند که بایستی تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار گیرند. همچنین وی با اشاره به فرسوده بودن شبکه آب شرب فعلی خنجین که باعث هدرفت آب می گردد، لزوم تعویض این شبکه را امری ضروری دانست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در ادامه این بازدید با بیان اینکه چاههای آب فعلی جوابگوی نیاز فعلی خنجین نمی باشند، اظهار داشت: کف شکنی چاههای آب موجود و مطالعه منطقه جهت حفر چاه جدید در دستور کار این شرکت قرار دارد. حیدری در ادامه قول مساعدی جهت تأمین آب شرب روستاهایی که با کمبود مواجه هستند داد.