وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بازدید نماینده و مدیران ادارات شهرستان فراهان از روستاهای بخش خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
 

روز چهارشنبه 28 مهرماه روستاهای بخش خنجین پذیرای دکتر بهمن اخوان، نماینده محترم شهرستانهای تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی بود. کسی که در طول خدمت سی ساله اش توانست آوازه فراهان را بار دیگر در دلها زنده کند.
دکتر اخوان در سفر به روستاهای سلیم آباد، گورچان، کسرآصف، درویشان، فردقان و گنجی از توابع بخش خنجین شهرستان فراهان از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستاها قرار گرفت. این بازدید که با حضور یوسفی بخشدار خنجین و مدیران ادارات شهرستان فراهان همراه بود، مردم با ذبح قربانی و پخش شیرینی و شربت به گرمی از نماینده خود و هیئت همراه استقبال کردند.


مردم قدرشناس این روستاها در استقبالی پرشور و بی نظیر مسئولین خود را در آغوش کشیدند و ضمن تشکر از تلاشهای آنها با بیان مشکلات و کمبودهای موجود از نماینده مجلس و مدیران ادارات خواستار رفع آنها شدند.
دکتر اخوان در دیدار مردم که در مساجد روستاهای مذکور انجام شد، ضمن تقدیر و تشکر از استقبال مردم با اشاره به ارتقاء فراهان به شهرستان و خنجین به بخش و نوپا بودن آنها ، به تشریح برنامه های زیرساختی اش برای توسعه و رفع مشکلات این منطقه پرداخت. وی در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: برای توسعه بخش خنجین ابتدا باید زیرساختهای مرکز بخش تقویت شود تا بتواند با ارائه خدمات مطلوب به مردم روستاها زمینه ساز توسعه این بخش محروم گردد.

اخوان در ادمه با بیان این موضوع که حل مشکلات نیاز به زمان دارد،گفت: ما برنامه های توسعه ای خود را برای این بخش محروم آماده کرده ایم و امیدواریم با همت والای مردم در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش منطقه باشیم.