وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

گفتگوی ویژه خبری با دکتر اخوان نماینده مجلس شورای اسلامی
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٤
 

در پی سفر اخیر دکتر اخوان نماینده شهرستانهای تفرش ، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی به روستاهای بخش خنجین شهرستان فراهان و بررسی مشکلات مردم این منطقه، طی تماس تلفنی با وی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با بخش خنجین خبردار شدیم.

دکتر اخوان با اشاره به جلسات صورت گرفته با مسئولین وزارت راه و ترابری و مدیرکل راه و ترابری استان مرکزی گفت: موافقت نامه ی اجرایی پروژه دوبانده کردن محور فرمهین- خنجین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به امضا رسیده و جهاد نصر بع عنوان پیمانکار پروژه انتخاب شده ، که با یاری خدای متعال عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.


وی در ادامه سخنانش در رابطه با شهرداری خنجین گفت: طی ملاقاتی که با مسئولان وزارت کشورداشتیم، قول مساعدی جهت افتتاح شهرداری خنجین تا ده روز آینده گرفته ایم.

اخوان همچنین در خصوص معادن بخش خنجین گفت: با تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی مذاکراتی انجام شده که به حول قوه الهی با سرمایه گذاری در معادن این بخش شاهد تحول اقتصادی و توسعه منطقه خواهیم بود.

در پایان ضمن تشکر از آقای دکتر اخوان که چنین فرصتی را در اختیار ما گذاشتند تا برنامه های در دست اقدام را به اطلاع مردم شریف خنجین برسانیم.