وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

تحلیل خنجین نیوز در خصوص برنامه های توسعه زیرساختی بخش خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٦
 

با عنایت به سفر اخیر نماینده شهرستانهای تفرش ، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی به روستاهای بخش خنجین شهرستان فراهان و گفتگوی ویژه تلفنی خنجین نیوز با وی، بر آن شدیم ضمن تقدیر و تشکر از دکتر اخوان که به صورت جد وقتشان را برای توسعه این بخش محروم صرف نموده اند، تحلیلی کوتاه بر برنامه های وی در جهت توسعه زیرساختی بخش خنجین داشته باشیم.


نگاهی به سوابق گذشته آقای اخوان از زمانی که پا به شهر فرمهین گذاشت تا به امروزی که شهر فرمهین به مرکز شهرستان فراهان تبدیل شد، نشان میدهد که وی کارنامه قبولی خود را با کسب بالاترین گذرانده است. از جمله کارهای زیرساختی و بزرگ اخوان می توان به ایجاد شهرک صنعتی در شهرهای فرمهین، تفرش و آشتیان و تشویق سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این شهرکها، تأسیس دانشگاه در این شهرها، حل مشکل آب شرب تفرش با انتقال آب هفتیان به این شهر، اجرای پروژه تونل نقره کمر و چندین طرح بزرگ دیگر که مجال بیان آنها نیست.
اکنون مردم بخش خنجین با این باور که کارهای بزرگ به دست مردان بزرگ انجام می شود، امید آن دارند با پیگیریهای نماینده دلسوزشان چهره محرومیت از این بخش رخت بربندد و به سوی قله افتخار حرکت کنند. مردم شریف بخش خنجین همچون کوهی استوار در جهت نیل به توسعه پایدار در کنار تمامی مسئولان زحمت کش خود بویژه جناب آقای دکتر اخوان ایستاده اند و حمایت قاطع خود را از تمام عزیزانی که در این راه گام بر می دارند اعلام می کنند.

منبع : خنجین نیوز