وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

همایش یکروزه شهرداران استان مرکزی در محل سالن اجتماعات شهرداری مهاجران برگزار شد
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱۱
 

در این مراسم که معاون عمرانی استاندار، فرماندار شازند جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و شهرداران استان مرکزی حضور داشتند استاندار مرکزی در سخنانی با تبریک هفته بسیج دانش اموزی یکی از اقدامات اساسی دولت را قانون هدفمند کردن یارانه ها عنوان کرد و افزود: انچه که در قانون هدفمند کردن یارانه ها مطرح است جراحی اقتصاد کشور است.


علی اکبر شعبانی فرد با اشاره به اینکه بودجه یارانه  بنزین به اندازه بودجه عمرانی کل کشور است گفت: از زمان سهمیه بندی تاکنون 27 میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی در بنزین داشته ایم که با اجرای قانون هدفمند نمودن یارانه ها  می توانیم مدیریت استفاده از انرژی را کیفیت بخشیم.

وی جلوگیری از مصرف بی رویه، اصلاح ساختار اقتصادی، کاهش وابستگی به در امد نفت، تشویق بخش های تولیدی در جهت بالا بردن بهره وری، سالم نمودن اقتصادی، کاهش تصدی گری دولت را از اهداف قانون هدفمند نمودن یارانه ها بیان کرد. 

شعبانی فرد ضمن توصیه شهرداران در جهت هماهنگی و انسجام با اعضای شورای اسلامی شهرها هر گونه افزایش تعرفه عوارض در استانه اجرای قانون هدفمند نمودن یارانه ها توسط شهرداریها را ممنوع  اعلام کرد و خواستار توجه بیشتر شهرداران به مبلمان شهری و ارائه خدمات مطلوب و صادقانه به مردم شد.