وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

جلسه دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خنجین شهرستان فراهان
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٢
 

صبح دیروز جلسه دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خنجین شهرستان فراهان با حضور بخشدار خنجین برگزار شد. در این جلسه بخشدار خنجین ضمن خوشامدگویی به میهمانان با اشاره به هدفمند کردن یارانه ها گفت: طرح هدفمند کردن یارانه ها یکی از مهمترین برنامه های دولت در چند سال اخیر است که با اجرای آن خانوارهای محروم به صورت عادلانه از یارانه ها بهره مند خواهند شد.


یوسفی در ادامه با بیان این موضوع که با اجرای سهمیه بندی بنزین از هدر رفت و قاچاق سوخت جلوگیری شده گفت: شوراهای اسلامی باید آگاهی واطلاعات لازم در خصوص هدفمند کردن یارانه ها را به مردم بدهند تا این طرح به بهترین نحو اجرا گردد. وی با اشاره به اجرای این طرح در سایر کشورها تأکید کرد: با مشاهده کوچکترین کارشکنی و سوء استفاده از سوی متخلفین به صورت جدی برخورد خواهد شد.
در ادامه جلسه یوسفی درخصوص مکاتبات دهیاران و شوراهای اسلامی خاطرنشان کرد: مکاتبات باید با رعایت سلسله مراتب اداری انجام شود و از هرگونه مکاتبه مستقیم با استانداری و ادارات کل پرهیز شود.
همچنین وی درخصوص عوارض محلی سال 1390 از شوراها و دهیاران خواست تا با بررسی وضعیت روستا در مهلت مقرر گردیده، فهرست عوارض محلی سال آینده را به بخشداری تحویل دهند.
در ادامه این جلسه رئیس شورای اسلامی بخش خنجین به نمایندگی از طرف شوراهای اسلامی از زحمات و پیگیریهای صورت گرفته توسط بخشداری در این چند ماه تقدیر و تشکر کرد. غلامرضا حافظ کمال با بیان مشکلات و مسائل زیرساختی بخش خنجین گفت: کمبود آب شرب روستاها، بهداشت و درمان ، جاده های روستایی و... از جمله مهمترین مشکلات و مسائل زیرساختی این بخش می باشد که از طریق بخشداری و ادارات کل در حال پیگیری است.
همچنین رئیس شورای اسلامی امیرآباد در ادامه جلسه با اشاره به نوپا بودن بخش خنجین گفت: باید از طرف دولت اعتباری ویژه برای این بخش درنظر گرفته شود تا هرچه زودتر شاهد توسعه و آبادانی این منطقه باشیم.
در پایان این جلسه شوراهای اسلامی روستاها طی مراسمی سربرگ و مهر جدید شورای اسلامی روستای خود را با نام شهرستان فراهان و بخش خنجین دریافت کردند.

منبع :خنجین نیوز