وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

جلسه مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی برگزار شد.
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٢
 

 در این جلسه ابتدا دکتر میرباقری در خصوص مبانی نظری مافیائیسم، فاشیسم و گانگستریسم توضیحاتی ارائه  و با توجه به اتفاقات اخیر نوید برگزاری کلاس هایی با این عنوان را در مجمع داد، وی گفت : بزرگترین اتفاقی که این گروه ها را به وجود می آورد پیوند قدرت سیاسی و قدرت اقتصادی است، دکتر میراباقری ادامه داد : این تفکرات ابتدا در شهر سیسیل ایتالیا آغاز شد و یکسری معادلاتی را طراحی کردند در حوزه سندیکاهای مختلف که باند شدن تفکرات زر و زور و تزویر به این صورت شکل می گیرد و نماد های فراماسونری هم از ان حمایت می کند، وی گفت : بیس اصلی ماکیاولیسم سنتی با 3 نگرش روع می ود، مافیائیسم با نگرش ماکیاولیسم یعنی هر هدفی از طریق هر وسیله ای و نهایتا ختم می شود به بورژوازی، در این محیط است که کاست ها شکل می گیرند و افرادی که در این جریان هستند پیشرفت می کنند.


دکتر میرباقری ب اشاره به دکترین های امنیتی بیان داشت: 4 دکترین امنیتی داریم 1- پیشگیری 2- پیش دستانه 3- موازنه 4- تهدید و فرصت که در سه حوزه دسته بندی می شود 1- اندیشه 2- سیستم سازی 3- مدیریت در مدیریت بحران حالت ها را به قبل باید برگردانید بحران- تشنج- تنش- وضع مطلوب باید به قبل برگردد تا به وضع مطلوب برسیم. در تفکر دینی وضع مطلوب بالاتر از وضع موجود است، در حوزه دین اول اندیشه را بید درست کنیم و در حوزه سیستم باید به سمت ثبات مندی برویم. امروز بزرگتریم مشکل احمدی نزاد هم قطع کردن شاهرگ اقتصادی این سیستم است.

در ادامه جلسه آقای عزیز آبادی در خصوص همایش بزرگ اصولگرایان در روز جمعه در مسجد الزهرا با سخنرانی دکتر زارعی مشاور رئیس جمهور توضیحاتی را ارائه داد و گفت : معمولا قبل ز سفرهای استانی رئیس جمهور چنین همایشی در استانها برگزر می  شود و مردم و نخبگان مسائل و مشکلات خود را بیان می کنند و ما هم از شما می خواهیم مسائل و مشکلات استان را به صورا مکتوب در این جلسه ارائه نمائید.

آقای عزیز آبادی در خصوص مجمع اندیشه و وحدت اسلامی گفت: هدف و انگیزه ما اتحاد در چهارچوب اصولگرایی است، به دنبال اتحاد گزاف نیستیم، در چهارچوب اصولگرایی اگر ما خودمان را نقد نکنیم چه کسی باید بکند، هدف جریان اصولگرا و این مجمع تعلیم و تربیت مدیران جوان است، نگذاریم دیگران اینها را جذب کنند.

در پایان جلسه آقای علی محصولی هم به عنوان رئیس ستاد احمدی نژاد در استان مرکزی خواستار فعالیت همه اعضای اصولگرا در خصوص برگزاری با شکوه همایش جمعه شدند و با اشاره به در جریان بودن وی و مسئولین از مسائل و مشکلات استان به خصوص اشتغال و مسائل کارگری خاطر نشان ساخت: مسائل را به صورت مکتوب و مچنین راهکارهای خود را در جلسه رئو.ز جمعه ارئه دهید و ما نیز تمام دغدغه های شما را می دانیم و به رئیس جمهور منتقل خواهیم کرد.