وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

عدم برگزاری انتخابات خانه مطبوعات از زبان مدیر مسئول هفته نامه آفتاب مرکز
نویسنده : مدیر - ساعت ٧:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱٩
 

 رضا سپهروند مدیر مسئول هفته نامه آفتاب مرکز در گفتگو با اراک آنلاین در خصوص عدم برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان مرکزی گفت: ما معتقدیم باید فضای جدید از نیروهای ارزشی و ولایت مدار در حوزه تخصصی فرهنگ و به خصوص مطبوعات استان وارد بشوند. وی ادامه داد: با عنایت به فضای حاکم بر مطبوعات استان مرکزی در سالهای گذشته خلا مطبوعات اصولگرا در سطح استان کاملا محسوس بود و ما امیدواریم که بتوانیم این خلا را با فعالیت و انسجام پر نمائیم.


سپهروند خاطر نشان ساخت: جریان ارزشی جریان اصیل است که می تواند به بازگشت معنویات و شعارهای اصیل انقلابی  به جامعه مطبوعاتی استان کمک نماید، وی افزود : متاسفانه برخی در استان دایره حوزه خبرنگار را فقط در چهارچوب ذهنی خود دیده و هرکس خارج از قاعده بازی آقایان باشد به عنوان خبرنگار به رسمیت نمی شناسند، دوستان شعارشان ایران برای همه ایرانیان بود اما در زمان اجرا در حوزه های مختلف وقتی قافیه را می بازند شعارها و اصول خود را فراموش نموده و سعی در به هم زدن قاعده بازی می نمایند. در دوره اصلاحات معتقد بودند جریان اصولگرا تمامیت خواه و انحصار طلب و اقتدارگرا است اما متاسفانه می بینیم شعار دوستان در دموکراتیک ترین انتخابات خانه مطبوعات استان جا به جا شد و عملا مشخص شد که چه کسانی تمامیت خواه و انحصارطلبند و جامعه خبری را در انحصار خود می دانند و لاغیر.

مدیر مسئول هفته نامه آفتاب مرکز در پایان گفت: خوشبختانه برای اولین بار در استان نیروهای ارزشی به صورت منسجم مصمم هستند که در حوزه مطبوعات ورود نمایند و ما این امر را یک امر مبارک برای جامعه مطبوعاتی استان می دانیم.

منبع :اراک آنلاین