وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

چرا بصیرت را به احساسات میفروشند
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٠
 

سوال؟ آیا کارشناسان و مسولین در تقسیمات کشوری یک شبه تصمیم میگیرند یا پس از ماهها کارشناسی وسنجیدن  جوانب کار ، منافع و زیانها ، تصمیم میگیرند؟ و رای به ارتقاء یک منطقه می دهند . جواب معلوم است، این امر مهم  کارشناسی شده است .

حال در روز هایی که ملت ایران از دست آوردهای هفته های اخیر من جمله (دست آوردهای علمی ، ، نظامی ،حماسه 22 بهمن ، مهارت ومدیریت وزارت اطلاعات و ....


سوال؟ آیا کارشناسان و مسولین در تقسیمات کشوری یک شبه تصمیم میگیرند یا پس از ماهها کارشناسی وسنجیدن  جوانب کار ، منافع و زیانها ، تصمیم میگیرند؟ و رای به ارتقاء یک منطقه می دهند . جواب معلوم است، این امر مهم  کارشناسی شده است .

حال در روز هایی که ملت ایران از دست آوردهای هفته های اخیر من جمله (دست آوردهای علمی ، ، نظامی ،حماسه 22 بهمن ، مهارت ومدیریت وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان در دستگیری شرور شرق کشور عبد المالک ریگی ) شاد ومسرور هستند چگونه  بعضی ها می توانند  سلایق شخصی ومنافع خود را بر ثبات وآرامش جامعه ترجیح دهند و برای به هدف رسیدن خود در اقسا نقاط استان  زمزمه های جدایی بر سر زبانها می اندازند و میخواهند ارتقای خنجین وفراهان را تفسیر به زور و پارتی بازی وغیر کارشناسانه  کنند و شادی مردم  یک منطقه را که به خاطر رسیدن به حقوق خود پس از سالها نادیده گرفته شدنها ، حاصل شده است را تبدیل به التهاب و ناراحتی کنند.

خدا وکیلی قدمت فراهان کجا؟و قدمت بعضی از فرمانداری ها جدید کجا؟

خدا وکیلی پیشرفت و داشته های  فراهان کجا ؟ و پیشرفت وداشته های بعضی از فرمانداری های جدید کجا؟

در ثانی: یادتان است همین ها برای ارتقاء خود چقدر امضاء جمع میکردند و هر روز اتوبوس پشت اتوبوس از شهر خود راه می افتادند و با خود پتو می بردند روز ها و شبهای متوالی یا در مقابل مجلس یا در مقابل نهاد ریاست جمهوری و وزارت خانه های مختلف تحصن میکردند .

ثالثا : دقیقا در زمانی که رهبری عزیز نخبه ها ومسولیین و مردم را دعوت به بصیرت میکنند ،چرا بعضی ها بصیرت را به بهای اندک احساسات ومنافع شخصی خود می فروشند. ایا تاریخ در مورد ما و اعمالمان قضاوت نخواهد کرد و نخواهد گفت که ما با کرسی ومسؤلیتی که در هدف خدمت به خلق ا... به ما سپرده شده بود چه کار کردیم ؟

مردم منطقه همواره در پی افزودن بر  پیوندهای دوستی وخویشاوندی   با یکدیگر بوده اند و برای آنها این شهر و ان روستا  واین  دهات ما و داهات آنها  سد جدایی نبوده است، پس بیایم با ندانم کاری های خود در منطقه تخم نفاق و جدای نکاریم و شادی دیگران را شادی خود بدانیم .

ماجوانان خنجین با صدای بلند اعلام میکنیم با همه مردم منطقه  دوست ومهربانیم واگر این پستی وبلندی های و مسافت نباشد همه با هم همسایه دیوار به دیواریم و بنا به فرموده دین مبین اسلام عزیز، یکی از حقوق ؛ حق همسایه بر همسایه است که باید محفوظ باشد وحرمت نگه داشته شود.

منبع : خنجین آنلاینhttp://khenejin.blogfa.com/