وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

فرصت طلبان کمیجان صدای جمعی از اصولگرایان استان مرکزی را هم در آوردند .
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱۱
 

فرصت طلبان کمیجان صدای جمعی از اصولگرایان استان مرکزیرا هم در آوردند . به طوری که مجمع در طی بیانیه ای حرکات ناشایست آنها را مخالفت با قانون و نظام و به نفع جنبش سبز اعلام کرد .

مجمع در طی گزارشی از تجمع خنجینی ها و فراهانی ها در مقابل دفتر لطفی نماینده اراک ، خنداب و کمیجان به انتشار بیانیه ای در این خصوص اقدام نموده که این عمل مجمع واقعاً ستودنی است .

تجمع اعتراض آمیز جلوی دفتر نماینده اراک کمیجان خنداب در مجلس شورای اسلامی

عصر یکشنبه در جلوی دفتر احمد لطفی نماینده اراک کمیجان خنداب اجتماعی از فراهانی ها و خنجینیها صورت گرفت و با شعار های الله اکبر خامنه ای رهبر استاندار ولائی حمایت حمایت استاندار ولائی تشکر تشکر فرمانداری حق مسلم ماست و ... به اظهارات آقای لطفی در مورد بهائیت در فراهان و فرستادن گروهی از مردم به تهران و فشار به رئیس دولت دهم نقد هایی وارد شد اما نیروی انتظامی با مدیریت خوب خود از پراکندگی آنها جلوگیری کرد و از سد معبر جلوگیری به عمل آورد.

پلاکارد بزرگی نیز به رنگ زرد فسفری به عنوان ( نماینده منفعت طلب به قانون احترام بگذار) به امضای جمعی از فراهانی های مقیم اراک در این تجمع خود نمایی می کرد.در آخر نیز بیانیه ای به امضا جمعی از اصولگرایان استان مرکزی بین اجتماع کنندگان توزیع شد

آقای عزیز آبادی رئیس مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی نیز جلوی ورود ماشین های ( اتوبوس و مینی بوس) فرستاده شده ار فراهان و خنجین را گرفت و اجازه پیاده شدن انها را نداد و بقیه افراد را نیز متفرق کرد و طی صحبتی همه را به قانون فرا خواند و گفت باید از این تجمع ها اجتناب شود و فقط مسیر قانونی طی شود . وی با بیان اینکه من خودم هم فراهانی هستم گفت : کاری که دولت تصمیم گرفته و مصوب شده با تجمعات غیرقانونی در تهران از حرف خودش عقب نشینی نمی کند شما حرفتان حق است ولی با هر نوع تجمعی در شرایط امروز مخالفیم. سپس آقای عزیر آبادی با قسم دادن مردم به خون شهدا گفت : به خاطر امام و رهبری و رئیس جمهور محبوب و استاندار محجوب این تجمع را خاتمه دهید تا مسیر قانونی طی شود.

آقای دکتر دستجانی فراهانی دبیر فراهانی های مقیم اراک نیز طی صحبتی گفت اصلا آقای لطفی توی باغ نیست و اعلام بی خبری کرده است و ضمن حفظ آرامش افراد را متفرق کرد. وی با بیان اینکه ما مثل بقیه برخورد نکنیم و غیر قانونی کار نکنیم فراهانی ها با ادب تر از افرادی هستند که به صورت غیرقانونی جلوی ریاست جمهوری جمع شده اند افزود: من با آقای لطفی صحبت کرده ام و ایشان گفته است من اصلا در جریان نیستم. من خواهش می کنم این تجمعات صورت نگیرد ما خودمان به آقای لطفی حرف شما را می زنیم جواب مردم فراهان روشن است هر کس جلوی قانون قرار بگیرد ما جلوی او می ایستیم و او را له می کنیم. سپس دکتر دستجانی فراهانی ضمن تشکر از همه خواست تجمع را خاتمه دهند و گفت: من به عنوان نماینده فراهانی های مقیم اراک کار را از مجاری قانونی پیگیری می کنم. وی همچنین گفت: من با ریالای لطفی صحبت کرده ام و به ایشان یادآوری نمودم که من فیلم و صحبت های شما را در قبل از انتخابات دارم که به فراهانی های مقیم اراک قول دادید که برای شهرستان شدن فراهان همه کار می کنید.

سپس جلسه ای با حضور دکتر فراهانی و نمایندگان تجمع کنندگان با رئیس دفتر آقای لطفی برگزار شد و اعتراضات را به گوش ایشان رساندند.

بیانیه جمعی از اصولگرایان استان مرکزی را در ادامه مطلب بخوانید....

منبع :مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی


بسمعه تعالی

بسم رب قاسم الجابرین و المتکبرین

بیانات روشنگر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در جمع مجلس خبرگان برای تمام خداجویان حجت را تمام کرد و دست منافقین جدید را نمایان ساخت. مقام معظم رهبری تمام تلاش خداپسندانه خود را جهت جذب تمام این افراد منافق صفت در زیر خیمه نظام اسلامی نمود ولی این بی خبران و متکبرین با چنگ زدن به ریسمان پوسیده اجنبی و منافقین قدیم تمام قد جلوی وحدت اسلامی امت ایستاده و با بیانیه اخیر خود نفی ولایت مطلقه فقیه را در سر می پروراند آناه بر خلاف شعار های قانونمداری خود تجمعات و بیانیه های کثیفی را هدایت می کنند و برداشتی جز مقابله با قانون و منطق ار آن مستفاد نمی شود. ما مسرانه از قوه محترم قضائیه می خواهیم که این کور دلان و سیاه چهرگان را هرچه زودتر محاکمه گرداند تا جواب خون های ریخته شده و خسارات وارده به مردم شهیدپرور ایران را بدهند.

این افراد تخم لق و فاسدی را در زمین کاشته اند تا هرکس منافعش به خطر می افتد با تجمعات غیرقانونی و غیر اخلاقی و بیانیه های منفعت طلبانه بتواند به جنگ قانون که میثاق وحدت بخش جامعه است برود تا به خیال خام

خود این کشور و دولت مومن و اصولگرای آن فرصت خدمت صادقانه به مردم و تفکرات دینی را از کف بدهد و مراکز قانونی و ملحم از میثاق ملی را دفع نماید.

به نظر می آید حرکت ها و تجمعات و بیانیه هایی که اخیرا در استا نمرکزی صورت می پذیرد عقبه همان جریان فتنه در استان می باشد.

سئوال ما از مسئولین و افرادیکه باید حافظ نظم و امنیت استان باشند این است که چرا قدرتمندانه جلوی این حرکت های منافقین جدید را نمی گیرند؟ آیا همسویی برخی نمایندگان و چهره های امنیتی و نظامی در این راستا توجیه قابل قبولی است؟

برخی از نمایندگان استان که چهره منافقانه انها برای همه مردم شهید پرور استان مشخص شده است چرا مدیریت این حرکت های خلاف قاتنون را عهده دار هستند؟ آیا مظهر قانونمداری و قانونگذاری ایجاد تجمعات منافقانه و منافع محورانه است؟ بعضی از این نمایندگان منافق در انتخابات مجلس شورای اسلامی در لیست هیچ گروه اصولگرایی قرار نگرفتند و برای جریان اصولگرا از قبل چهره ی آنان مشخص بود و کلا مورد نفرت و طرد واقع شدند. این افراد در انتخابات ریاست جمهوری ریاکارانه با تمام پنج کاندیدا (آرائ باطله) ارتباط ارگانیک و سازمانی برقرار نموده و در طول یک انتخابات یک موضعشفاف و روشن سخنرانی و حتی یک بیانیه هم به نفع هیچکدام از آناه صادر نکردند تا بعد از انتخابات با فراق بال بتوانند با به اصلاح برنده عقد اخوت ببندند.

آنها در خیال خام خود فکر می کنند مردم استان مرکزی و جریان اصولگرا در خواب غفلت به سر می برند.

چه کسی پول انتخاباتی آنها را به وسیله آقای (چ) به حساب آنها ریخت؟

چه کسی در ستاد خود تمام پیمانکاران و زد و بند کاران را استخدام کرد؟

چه کسی با هم پوشانی ... و شورای .... تمام تخلفات انتخاباتی و قبل از انتخابات خود را قلب نمود؟

چه کسی بعد از اثبات.... اش وی را به تهران منتقل نمود و در تهران به کارگیری نمود؟

چه کسی بعد از اثبات.... عوامل ستادش وی را برای مدیر کلی وزارتخنه برد؟

چه کسی در دفتر آقای محسن رضایی ( عناصر ضد دولت) رفت  و آمدهای کلان و مشکوک دارد؟

چه کسی در دفتر آقای قالیباف( عناصر ضد دولت) به صورت منافقانه ای ارتباط ارگانیک دارد؟

چه کسی آقای حکیم را در جلسه تیمی در اراک پذیرایی می کند؟

چه کسی با فشار نمایندگی خود برای مدیریتهای استان آدمهای زد و بندی و منافق را معرفی می کند؟

چه کسی در اراک جلوی انتصاب تمام مدیران سالم را سد می نماید؟ آیا جریانات فتنه حمایت از این افراد را برای بهره برداری در امروز خود نمی خواستند؟

ما جریان اصولگرای استان مرکزی با هر حرکت غیرقانونی و تجمع غیر منطقی که در راستای مقابله با دولت و به نفع جریان فتنه گر داخلی و عیادی اجنبی آنها می باشد مخالفیم و آنرارکت منافقانه ای می دانیم که خواسته یا نا خواسته مورد سو استفاده دشمنان درونی و بیرونی این ملت بویژه مردم شریف و حق طلب استان مرکزی قرار می گردد.

جمعی از اصولگرایان استان مرکزی