وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

دانشکده مجازی علوم حدیث در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد
نویسنده : مدیر - ساعت ۱:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩
 

خبرگزاری رسا ـ نام‌نویسی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه مجازی علوم حدیث در رشته‌های علوم حدیث و علوم و معارف قرآن آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری رسا، نام‌نویسی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه مجازی علوم حدیث در رشته‌های علوم حدیث و علوم و معارف قرآن آغاز شد.
بر اساس ضوابط ابلاغی و مجوزهای صادره از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمینه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مجازی از جمله دانشکده مجازی علوم حدیث فراهم شده است و علاقمندان به تحصیل علوم و معارف اسلامی می‌توانند از ترم بهمن‌ماه سال تحصیلی جاری به صورت اینترنتی در این دانشکده تحصیل کنند.


همچنین با توجه به هماهنگی صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشکده مجازی علوم حدیث برای دو رشته علوم و معارف قرآن و علوم حدیث بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان و بدون آزمون ورودی است.

شایان ذکر است، نام‌نویسی در این مقطع از 20 آبان‌ماه آغاز شده و تا 20 آذرماه ادامه دارد و آغاز تحصیل دانشجویان این دوره جدید در مقطع کارشناسی، بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود.

گفتنی است، اسامی و مشخصات داوطلبانی که در این مدت از طریق پایگاه اینترنتی دانشکده مجازی علوم حدیث نام‌نویسی کرده‌اند به سازمان سنجش آموزش کشور تحویل می‌شود تا آن سازمان بر اساس نمرات و سوابق تحصیلی دوران متوسطه، نسبت به انتخاب و اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی اقدام کند.