وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

استقبال از هیئت دولت نمایش پایبندی ملت به ولایت فقیه و نظام خواهد بود.
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۱۳
 

استاندارمرکزی: حضور پرشور مردم در مراسم استقبال از هیات دولت نمایش پایبندی ملت به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. 
'علی اکبر شعبانی فرد' روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان افزود: همه مسوولان زمینه حضور پرشور مردم برای استقبال از هیات دولت را مهیا کرده اند و حضور پرشور مردمی در این مراسم نمایش دیگری از پایبندی ملت به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. 


وی گفت: بستر سازی برای حضور حداکثری مردم در استقبال از رییس جمهوری در سفر سوم دولت در برهه حساس کنونی که دشمنان همه تلاش خود را برای ضعیف جلوه دادن عملکرد دولت و ناامیدی مردم به کار گرفته اند، نقشه های شوم آنها را ناکام می کند.
وی افزود: فتنه اخیر دشمن در تنگ کردن حلقه های تحریم و فشار آوردن به ایران در سنگر اقتصادی تاکنون با هوشمندی مسوولان و حمایت و پشتکار جانانه مردم بی نتیجه بوده و بار دیگر با استقبال از دولت در استان اعلام می کنیم که در اجرای طرح تحول اقتصادی و هدفمند کردن یارانه ها قاطع ایستاده ایم و از ترور و تحریم در راه پیشرفت هراسی نداریم.
وی گفت: هشتاد و یکمین سفر استانی دولت به استان مرکزی رویکردی فرهنگی دارد و همه تلاش به کار گرفته شده تا نیازهای فرهنگی استان به صورت ویژه در مصوبات لحاظ شود

وی در بخش دیگری از سخنانش با محکومیت ترور نخبگان علمی و دانشگاهی ایران طی هفته جاری اظهار داشت: دشمنان نظام ترورهای اخیر را با هدف تضعیف اقتدار و کند کردن نهضت علمی ایران انجام دادند ولی باید بدانند که ملت ایران در پیشرفت صلح امیز هسته ای مصمم است و با تهدید و ترور اراده خود را از دست نمی دهد.
در این نشست در خصوص وظایف دستگاهها و کمیته های مسوول برای سفر سوم هیات دولت به استان مرکزی تصمیم سازی و تبادل نظر شد