وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

جلسه مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی در تاریخ ٩ اسفند ٨٨
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٥
 

 به نقل از وبلاگ ” مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی” ، در این جلسه آقای عزیز آبادی رئیس مجمع اندیشه و وحدت اسلامی ضمن انتقاد نسبت به برخی تجمع ها در جلوی مجلس در تهران و همچنین اظهارات برخی ائمه جمعه نمایندگان و … در خصوص ارتقا فراهان و توهین به دین  مردم این منطقه اینگونه مسائل را در ادامه جریان فتنه خواند و گفت: ما باید مطیع قاون باشیم نماینده ای که قانونگذار است تلاش میکند قانون را نقض کند. وی ادامه داد در فراهان فقط چند خانوار هستند که بهایی هستند اما آقایان با این حربه می گویند نمی گذاریم که زیر پرچم بهائیت برویم.
عزیز آبادی در پایان گفت: آقایانی که این توهین را کردند یا باید از مردم عذرخواهی کنند یا از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهیم کرد چون اینکه بخواهند با دین مردم بازی کنند پذیرفتنی نیست.
در ادامه جلسه آقای سعدی پشت تریبون قرار گرفت و در خصوص جنگ نرم و نهاد های فکر ساز در امریکا توضیحاتی را ارائه نمود.
وی با اشاره با موسسات فکر ساز گفت: از سال ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۰ نزدیک به ۵۹ موسسه در آمریکا به وجود آمد اما از سال ۹۰ تا ۲۰۰۴ بیش از ۲۰۰۰ موسسه فکر مانند بنیاد سوروس و … به وجود آمد. وی ویژگی این موسسات را سیاسی کردن مجموعه هایی دانست که با دولت کار می کنند و گفت: قدرت مالی این موسسات با پشتوانه لابی صهیونیسم بسیار قوی است.
سعدی با طرح این پرسش که در ایران چند موسسه و بنیاد فکر و فکر ساز داریم؟ گفت : باید به سمت ایجاد اتاق های فکر و نهاد های فکرساز برویم.