وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

برگزاری راهپیمایی روز 22 بهمن در شهر خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٢٤
 

 

به گزارش خنجین نیوز و به نقل از وبلاگ خنجین آنلاین در سالگرد  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  در روز جمعه 22 بهمن راهپیمایی باشکوهی با حضور هزاران نفر از مردم انقلابی در شهر خنجین برگزار گردید.دراین راهپیمایی که با حضور  بخشدار محترم ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، بسیجیان ، فرهنگیان ، دانش آموزان، و سایر اقشار مردم برگزار گردید. مردم با شعار های خود پشتیبانیشان را از رهبر فرزانه  انقلاب "حضرت آیت الله العظمی خامنه ای " اعلام کردند .


و نفرت خود را از استکبار جهانی آمریکا و اسراییل و تمام بدخواهان انقلاب اسلامی اعلام داشتند و تاکید کردند همواره پاسبان خون شهدا و ارزشهای انقلاب خواهند بود . همچنین مردم حمایت خود را از انقلاب مردم مصر و تونس اعلام کرده و از جامعه بین الملل خواستند با خواست مردم این کشورها مخالفت نکند و در روند آزادی آنها اشکال و خللی وارد نکنند.

 در انتهای این راهپیمایی که مردم در میدان امام خمینی  اجتماع کردند یکی از برادران روحانی دقایقی از انقلاب اسلامی ایران و خاطرات آن دوران صحبت کردند و بعد از ایشان قطعنامه ای در چند بند قرائت شد و در پایان هر بند این قطعنامه  " مردم با شعار با عظمت "الله اکبر " آن را تایید کردند.

در  پایان این مراسم مسابقه ای با موضوع انقلاب اسامی ایران از طرف مجتمع آموزشی  شهید یوسفی خنجین برگزار گردید  که  برندگان این مسابقه  جوایزخود را از دست بخشدار ، اعضای شوارای اسلامی و دهیار دریافت کردند .

 همچنین  به سازندگان آدمک های نشان استکبار جهانی جوایزی اهدا گردید.لازم بذکر است حضور بانوان در این مراسم نسبت به سالهای گذشته پررنگتر بود.