وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

نامه ها و طومارها یکی پس از دیگری ارسال می شود.
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٦
 

مردم شریف ولایتمدار و قدرشناس بخش خنجین به حسب وظیفه و روحیه قدرشناسی خود نامه ها و طومارهای تقدیر و تشکر خود را هر روز تهیه و به مسئولین محترم کشوری و استانی ارسال می نمایند و در آنها ضمن تقدیر و تشکر از اقدام بجا و شایسته آنها ، حمایت خود را نیز از کلیه طرح ها و برنامه های آنها اعلام می دارند . در طومارهایی که دیروز 15/12/88 به مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهوری ، معاون محترم اول ، وزیر محترم کشور استاندار محترم ، و ... ارسال شد متن طومار ارسالی به ریاست محترم جمهوری بدین شرح است :

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر احمدی نژاد

با سلام و تحیات فراوان به خدمت حضرتعالی و سایر مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ، به استحضار می رساند با عنایت به اینکه مردم  ولایتمدار منطقه خنجین در طول سی سال پس از انقلاب اسلامی به خصوص در طول 8 سال دفاع مقدس با تقدیم ده ها شهید ، جانباز ، آزاده در راه اسلام و قرآن و کشور عزیزمان ایران اسلامی ، پایبندی خود را به اصول ارزشمند نظام مقدس جمهوریس اسلامی ایران ثابت نموده اند .

ادامه نامه در ادامه مطلب


 

مردم این منطقه در طول سال های پس از انقلاب خواسته هایی از دولتمردان داشته اند که مهمترین خواسته آنان ارتقاء دهستان  شهید پرور خنجین به بخش  بوده که به صورتهای مختلف این خواسته را به سمع و نظر مسئولین محترم استانی و کشوری رسانده اند . اکنون که در دولت عدالت محور و مردمی حضرتعالی اقدام شایسته و مبارکی در جهت احقاق حقوق حقه مردم این دهستان صورت گرفته و این دهستان به بخش ارتقائ یافته و موجی از شادی و خوشحالی را در بین مردم این منطقه ایجاد نموده است .

ما خنجینی های مقیم شهرستان اراک نیز ضمن حمایت از برنامه های دولت عدالت محور و مقتدر حضرتعالی در همه عرصه ها اعم از انرژی هسته ای صلح آمیز ، طرح ها و پروژه های هوا - فضا ، رویان و ... تقدیر و تشکر خود را به واسطه تلاشهای بی دریغ و در خور تحسین شما عزیزان در خصوص ارتقاء میمون و مبارک دهستان خنجین به بخش و الحاق همزمان آن به شهرستان عالم پرور و موطن اصلی خنجین ابراز نموده و آرزوی توفیق و سرافرازی شما و همه عزیزان خدایی و خداجوی ایران اسلامی را از منشاء خیرات و نعمات بی دریغ الهی خواهانیم .

با سپاس مجدد

خنجینی های مقیم شهرستان اراک

این طومار ممضی به بیش از 400 امضاء بود که دیروز به دفتر ریاست محترم جمهور ارسال گردید . شایان ذکر است پیش از این نیز نامه ها و طومارهایی از خنجینی های مقیم قم ، تهران ، ساوه ، کرج و دیگر شهرها نیز ارسال شده است .