وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بهمن اخوان : در انتخابات آینده با تمام توان خود شرکت خواهم کرد!
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٢/۱۸
 

  بهمن اخوان نماینده مردم شهرستانهای تفرش ،آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جمع خانواده های شهدا، معتمدین، شوراهای اسلامی و مردم شهرستان فراهان در سخنرانی خود ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری دخت گرامی پیامبر(ص) در خصوص مسائل فراهان گفت:اگر چه فراهان تاریخ درخشانی درگذشته داشته و سلطان آباد سابق زیر مجموعه فراهان بوده و بیش از سیصدو شصت روستا را شامل میشده ولی متاسفانه ...


در رژیم گذشته فراهان را به مانند گوشت قربانی تکه تکه کردند سی ودو سال پیش که به فراهان آمدم هشتاد پارچه آبادی بود و در اواخر به سی روستا تقلیل پیدا کرده بود.
در دوره های گذشته به مردم اعلام میکردم ما به دنبال ایجاد فراهان بزرگ هستیم آن زمان شاید همه مردم معنی این خواسته ما را نمی دانستند وبه لطف خدا با تلاش هایی که انجام دادیم با خنجینی های عزیز هم مذاکره و صحبت کردیم آنها نیز لطف کردند واز ما حمایت کردند تا توانستیم این خواسته بزرگ و بحق مردم را عملی سازیم.
 بارها گفته ام و باز هم می گویم: اگر خنجینی های عزیز کمک نمی کردند ما موفق نمی شدیم! واین تلاش من برای انجام این کارها به واسطه معرفت وخوبی های شما مردم بزرگ فراهان بود.
به همه تفرشی ها و آشتیانی های عزیزو دوستان کمیجانی هم گفته ام: ما هیچ روستایی را از جاهای دیگر نگرفته ایم با تمام روستاها ومردمی که پسوند فراهانی داشتند شهرستان را ایجاد کرده ایم. اگر چه عده ای با زور وقدرتی که به واسطه توسل به دیگران به دست اورده بودند خواستند به شهرستان فراهان ضربه زدند ولی خدا را شاکریم که ارتقای فراهان تحقق یافت .
 ما اکنون به دنبال ایجاد زیر ساخت های اقتصادی فراهان و بخش خنجین هستیم. در خصوص گازرسانی کارهای ارزشمندی انجام شده و با برنامه ریزی هایی که کرده ایم تا آخر سال آینده روستایی بدون گاز نخواهیم داشت. ما به دنبال ایجاد راه آهن برای فراهان هستیم و در زمینه اتوبان اراک کارهای خوبی انجام شده و دو بانده شدن محور فرمهین - خنجین اغاز شده و هماهنگی هایی داشته ایم که اجرای این پروژه از سمت خنجین به طرف فرمهین هم شروع شود و در زمینه راه های روستایی هم پروژه هایی در حال اجرا یا در برنامه اجرا داریم .
طرح هایی جامع برای روستاها داریم وقصد داریم تا الگوی طرح توسعه فرمهین را در آنها پیاده کنیم.
 گر چه برای ما تفاوتی بین فراهان و تفرش و آشتیان نبوده و مردم شاهد بودند که در دوره قبل که من نبودم تونل نقره کمر، پروژه اتقال اب هفتیان به تفرش و جاده اراک به فراهان متوقف شده بود و با پی گیری های مجدد ما بود که اجرای این پروژه ها دو باره اغاز شد .
همانگونه که در گذشته افرادی با توطئه و دشمنی های خود خلاف جهت منافع مردم تلاش می کردند بنده اکنون به شما مردم عزیز اعلام می کنم: عده ای اکنون سخت در تلاش هستند با شایعه سازی و ایجاد شکاف و اختلاف در بین مردم این منطقه به اهداف شوم خود برسند. در اینجا با قاطعیت اعلام میکنم در انتخابات آینده با تمام توان خود شرکت خواهم کرد و تا زمانی که شما مردم بخواهید در خدمتگزاری به شما کوتاهی نخواهم کرد.
به افرادی که شایعه عدم حضور یا رد صلاحیت بنده را مطرح می کنند اعلام می کنم که بنده هیچگونه پرونده قضایی و یا خیانتی در حق ملت بزرگ ایران نداشته ام و این افراد در تلاش هستند تا افکار عمومی مردم را خراب کنند، بنده مطیع امر رهبر بوده ام و تا جان در بدن دارم در خط ولایت خواهم بود.
 ازشما مردم عزیز انتظار دارم به توطئه گران اجازه ندهند به اهداف شوم خودبرسند واگر چنین شود نسل های اینده از ما انتقاد خواهند کرد .

منبع: خنجین نیوز