وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

سخنی با مردم کمیجان
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٧
 

آقایان کمیجانی ها !

آیا خاطرتان هست که در دوره ششم مجلس شورای اسلامی آقای حسنی نماینده شما بود و ایشان از اخوان خواست که شما باور و قبول کنید که کمیجان شهرستان شود و اخوان هم طی صورتجلسه ای و نامه ای به وزیر کشور از شهرستان شدن کمیجانم حمایت کرد . ظاهراً قرارها بر این بود که کمیجان شهرستان شود و برای سالهای بعد نیز کمیجانیها نیز با فراهانیها همکاری کنند . اخوان مردم فراهان را ساکت کرد و یک خیابان (کمیجان ) تبدیل به شهرستان شد ایرادی ندارد اول کمیجان و خنداب شهرستان شود و بعداً فراهان ولی شما با کمال بی شرمی خنجین با آن قدمت و جمعیت و فرهنگ را مستعمره خود قرار دادید و چون سیاست انگلیس رفتار کردید و چون فکر می کردید مردم خنجین هم مستعمره می شوند و از سیاست شما بی خبرند ولی خیلی زود متوجه شدید که خنجینی ها مانند آتش زیرخاکسترند که به دوستانشان گرما و آسایش می رسانند و دشمنان را می سوزانند .

اگر اینگونه تند صحبت می کنیم ، بدانید شما که ادعای فرهنگ و ادب می کنیدما هم ادب را از شما یاد گرفتیم .

ما درود می فرستیم بر مسئولین محترم جمهوری اسلامی ، رئیس جمهور محترم ، معاون اول ، وزیر کشور ، استاندار و دیگر عزیزان (رجایی و اخوان و ... ) که نشان دادند با قاطعیت و شجاعت از مردم مظلوم و محروم فراهان و خنجین حمایت میکنند . و همه این مسئولین برای ما امیر کبیر زمانند و این را هم بدانید که روسیاهی برای زغال می ماند .

در پایان نیز این راهم عرض کنم که درود بر رهبر کبیر و معظم انقلاب و دولت خدمتگزار که خوشبختانه نظام ، سیاستهای مزورانه شما را هم می داند .

یاران باوفای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

(فراهان ، خنجین ، استان مرکزی)

منبع : قسمت نظرات وبلاگ تلخاب فراهان