وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بیانیه جمعی از دانشجویان شهرستان فراهان درباره برخی تحرکات در منطقه
نویسنده : مدیر - ساعت ۱:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/٢۳
 

 مردم منطقه فراهان و خنجین  دانستند: آنچه را باید می دانستند و شناختند کسانی را که باید می شناختند .(کارشکنی های برخی افراد منفعت طلب در زمان تأسیس شهرستان فراهان)

و  مردم منطقه فراهان و خنجین می دانستند: عدم توسعه منطقه منافع چه کسانی را تامین می کند. (برای  مردم روشنتر شد که اختلافات در منطقه منافع چه کسانی را تامین خواهد کرد.)

 

 


 مردم منطقه فراهان وخنجین در زمان ارتقای فراهان و خنجین خوب دانستند وشناختند چه کسانی خادم واقعی!!! مردم اند و چه کسانی خائن!!!؟ 

 چه کسانی در تامین منافع مردم تلاش میکنند و چه کسانی  در جهت تضییع حقوق مردم ؟

 افرادی هم بودند که حتی از توهین به اعتقادات مردم منطقه کوتاهی نکردند و آنها را بهایی  و .... معرفی کردند. 

 و اما اکنون !

  مردم فهیم و آگاه شهرستانهای تفرش آشتیان و فراهان  باید آگاه باشند و بدانند دستهای پلیدی در کار است واکنون نیز تلاش می کنند با ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم منطقه به اهداف شوم خود برسند.

 

 سوداگران منافع طلب هم باید بفهمند که مردم مومن و قدر شناس منطقه بهتر از دیگران سره را از ناسره تشخیص می دهند.

 مردم خادمان  وخدمتگزاران خود را  خوب می شناسند و می دانند که عده ای ازافراد نه تنها در گذشته هیچ تلاشی برای توسعه منطقه انجام ندادند بلکه با خیانت هایی که کرده اند مانع ازتوسعه و  احقاق حقوق مردم  شده اند و اکنون آنها میراث خوارخادمانی شده اند که در طول سی سال گذشته از جان و مال  خود برای توسعه و آبادانی و رفاه مردم دریغ نکرده اند.

 کوتاه سخن انکه مردم درطول سالهای گذشته خادمان و خائنان خود را شناخته اند و هرگز اجازه نخواهند داد فرصت طلبان با اختلاف افکنی و فریب مردم به اهداف شوم خود برسند .