وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

مراسم معارفه فرماندار زرندیه برگزار شد.
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٩
 

مراسم معارفه فرماندار زرندیه روز دوشنبه با حضور استاندار مرکزی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
استاندار مرکزی طی حکمی از سوی وزیر کشور، 'علی رضا هدایتی' را به عنوان فرماندار جدید زرندیه معرفی کرد.


'علی اکبر شعبانی فرد' در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان زرندیه افزود: این اقدام در حالی انجام می شود که مقام معظم رهبری می فرمایند امید دادن به مردم از اولویت کاری مسوولان و اقشار مختلف است.
وی بیان کرد: در اوایل جنگ تحمیلی کشور ما برای جزیی ترین امکانات نیازمند دیگر کشورها بود اما امروز به پیشرفت های چشمگیری در بخش های مختلف دست یافته که این امر بیانگر تقویت قدرت ایران اسلامی در مقایسه با دیگر قدرت های جهانی است.
استاندار مرکزی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز در اوج قدرت و توان است، اظهار داشت: هم اکنون دشمنان انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف توطئه های بعد از فتنه سال 88 را طراحی می کنند و نشان می دهند که این توطئه هنوز به پایان نرسیده است.
شعبانی فرد تصریح کرد: هم اکنون تلاش تمامی دشمنان خارجی و فتنه های داخلی ایجاد شکاف و تنش های کاذب میان اقشار مختلف است و در واقع نقطه مشترک همه دشمنان نظام اسلامی، ایجاد شکاف در میان نظام است.
وی ادامه داد: کسانی که پیشتر زاویه ای با انقلاب اسلامی داشته اند امروز در خیمه گاه دشمن قرار دارند و همانند کسانی که تا دیروز بر سمت های مختلف تکیه کرده بودند و امروز جیره خوار دشمن شده اند.
استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برخی در فتنه 88 نه تنها از ولایت فقیه تبعیت نکردند، بلکه موجب تحریک و تشویش اذهان عمومی نیز شدند و سعی داشتند که با ایستادن در مقابل ولی فقیه سران استکبار را خوشحال کنند.
شعبانی فرد با بیان اینکه برخی نیز نه تنها به نصایح ولی فقیه گوش ندادند بلکه در مقابل ایشان ایستادند، افزود: شهدا، جانبازان، رزمندگان و همسران شهدا عاشقان واقعی ولایت بوده و هستند.
وی تاکید کرد: امروز استکبار و کسانی که در خیمه گاه دشمن قرار گرفته اند، اهدافی همچون جلوگیری از پیشرفت کشور، سلطه فرهنگی، هدف قرار دادن اعتقادات مردم، ایجاد یاس و نامیدی در مردم و جنگ تبلیغاتی را دنبال می کنند.
فرماندار جدید زرندیه در این مراسم همدلی و همکاری را از عوامل مهم در پیشرفت و توسعه دانست و گفت: در سایه این همدلی باید زمینه تحولات و شکوفایی در شهرستان را شناسایی و بهره برداری مطلوب را از این فرصت ها بدست آورد.
'علی رضا هدایتی' افزود: با تصمیم گیری مطلوب در کارگروه ها و برنامه ریزی مناسب می توان اتفاقات احتمالی را رصد و آنان را کنترل کرد.
وی از استاندار مرکزی نیز خواست با توجه به دور بودن زرندیه از مرکز استان نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد.
وی اجرای برنامه های فرهنگی مناسب را از جمله مهمترین برنامه های خود در این شهرستان عنوان کرد.
در این مراسم که با حضور معاونین استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان خمین و جمعی از مسوولان محلی برگزار شد از زحمات 'علی اکبر فاطمی نیا' سرپرست فرمانداری زرندیه تقدیر بعمل آمد.