وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

دیروز در کمیجان اتفاق افتاد
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٩
 

در روزهای پایانی سال ٨٨ مردم کمیجان بار دیگر به جای تقدیر و تشکر از مسئولین زحمت کش و خدمتگزار و تبریک سال نو ، به تحریک عوامل منافق و از خدا بی خبر  و منفعت طلب  به  راهپیمایی علیه نماینده  مردم شهرستانهای اراک ، خنداب و کمیجان  ، استاندار محترم ، فرماندار و نیز علیه مردم شریف شهرهای دیگر پرداختند در این راهپیمایی که با شعارهایی چون نماینده بی کفایت و ... باعث ایجاد تنش و تحریک مردم علیه مسئولین نظام پرداختند . جای دارد از ماموران محترم نیروی انتظامی  و اطلاعات گله مندی نمود که چرا اینها بدون هیچ گونه مجوزی به تجمع و راهپیمایی آن هم علیه مسئولین نظام می پردازند و شعار می دهند .

از طرف دیگر امام جمعه ؟!؟ خود را یا به تحریک و یا از روی جهالت و نادانی حرف هایی را علیه مسئولین می زند . جای سوال دارد  که ایشان آیا واقعاً امام جمعه هست یا خیر ؟ مگر وظایف و حدود یک امام جمعه مشخص نیست که ایشان هرچه می خواهد انجام می دهد و هر حرفی می خواهد می زند . طومارهایی بر علیه ایشان نوشته شده که انشاء الله به همین زودی  ایشان را از این سمت بر خواهند داشت . تا دیگر هوس دخالت در اموری که به او مربوط نیست نکند .

در اینجا به آقای رحمانی امام جمعه ؟!؟ کمیجان اعلام می داریم که از ایشان در دادگاه ویژه روحانیت نیز اقامه دعوا خواهیم نمود تا ان شاء الله به حول و قوه الهی کسانی که شایستگی لباس مقدس پیامبر را ندارند خلع لباس گردند .ان شاء الله

مردم شریف خنجین اعتراض خود را از حرف های ناپخته و نسنجیده  امام جمعه ؟!؟ کمیجان اعلام می دارند و اعلام می کنند حق و حقوق خود را از هرکسی  و در هرمقام و جایگاهی که باشد خواهند گرفت و درس خوبی به او خواهند داد .