وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بیانیه مردم شریف منطقه خنجین در خصوص انتخابات آتی
نویسنده : مدیر - ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/۳
 

امروز که به لطف خدا، پس از سالها انتظار، خواسته‌ی مردم فراهان و خنجین تحقق یافته، متاسفانه برخی از افراد منفعت طلب، این اتفاق میمون را به نفع خود نمی بینند و در تلاشند با جو سازی و ایجاد فضای ناسالم وحدت و همدلی شکل گرفته در فرایند این اتفاق را در هم شکسته تا به خواسته ها و منافع شخصی خود برسند. حال، اگر قرار است عده‌ی انگشت شماری در منطقه فراهان منافع ملی مردم شهرستان را فدای مطامع شخصی خود کنند، باید بدانند که مردم منطقه، شایستگی های خود را در طول مدت زمان تأسیس شهرستان فراهان و بخش خنجین از نظر درایت ، قدرت ، هوش و ذکاوت سیاسی خود برای تحقق آرزوی دیرینه ی مردم فراهان و خنجین به اثبات رساندند.


اکنون نیز آگاهانه تحرکات منطقه را دنبال می کنند و خادمان و خدمتگذاران خود را قطعاً بهتر از گذشته می شناسند و از وجود دستان پنهانی که در طول سالیان متمادی مانع تحقق آرزوی مردم منطقه بوده اند، آگاهند ولی متأسفانه شنیده ها حاکی از آن است که تعدادی از همشهریان، آگاهانه و برخی نیز ناآگاهانه در جهت خواسته های آن ها عمل می کنند که لازم است قدری به منافع ملی و عمومی منطقه فکرکنند نه به خواسته‌های احساسی پوچ. لذا اگر به مردم معرفی شوند، قطعاً بیزاری مردم را به دنبال خواهد داشت.

اینک ما جوانان و مردم منطقه خنجین می دانیم که در طول سی سال گذشته، فراهان توسعه خود را مدیون کسی جز زحمات دکتر بهمن اخوان نبوده است و به واسطه همین تلاش ها وسوابق وی بوده است که مردم منطقه خنجین پذیرفتند که به شهرستان فراهان بپیوندند.

کسانی که خود را به خواب زده اند و به دنبال فرصتی هستند که از فضای غبار آلود به هدف خود برسند، باید بدانند که قطعاً می دانند و برهمگان روشن است که اگر حمایت جوانان و مردم منطقه خنجین نبود، شهرستان فراهانی هم با این نام وآوازه نبود چون دوست و دشمن شاهد حمایت وحضور جوانان با غیرت خنجین در حمایت از طرح ارتقای فراهان و خنجین در مقابل نهاد ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی ، اجتماع بزرگ در استانداری مرکزی ،استقبال بی نظیر از رئیس جمهور در ورزشگاه پنجم مرداد اراک و استقبال از مسئولین استانی در روزهای افتتاح فرمانداری فراهان و بخشداری خنجین را به یاد دارند.   

اکنون مردم قدرشناس منطقه خنجین مصمم‌تر از گذشته حمایت قاطع خود را از برنامه ها وطرح های دکتر اخوان برای توسعه ی منطقه همچون گذشته اعلام می دارند و به داشتن چنین نماینده ی پر تلاش و ارزشی افتخار خواهند کرد و برای موفقیت وی از هیچ پشتیبانی و حمایتی دریغ نخواهند کرد و مردم منطقه به خوبی می دانند که افرادی که در حال حاضر در منطقه فعالیت می کنند، برای منافع خود در تلاش هستند و در این باره اجازه نخواهند داد که دیگران برای آن ها تصمیم گیری کنند. 

بنابراین اگر چنانچه دکتر بهمن اخوان به هر دلیلی در انتخابات آتی حضور نداشته باشد منطقه خنجین فرزندان ارزشمند و شایسته ای را در بین خود دارد که به عنوان کاندیدا برای انتخابات آتی معرفی نماید و در صورت معرفی کاندیدای خود مردم منطقه خنجین، حمایت خود را از کاندیدای بومی خود خواهند داشت و برای موفقیت او تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.