وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

نظرات بازدیدکنندگان محترم از مطالب مربوط به مهندس حاج داوود محمدی
نویسنده : مدیر - ساعت ٤:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/٩
 

بدون شرح

آقای محمدی
شماچون همیشه به فکر مردم خوب خنجین هستید و اینبار هم دنبال راهی برای کمک به مردم این شهر محروم هستید امیدوارم مردم خنجین هم پشیبان وحامی خوبی برای شما و اهداف والایتان باشند.

مردم فهیم و همیشه درصحنه خنجین
اگر متحد شوید چون همیشه پیروزید پس از این مرد خستگی ناپذیر پشتیبانی کنید تا پیروز شوید


سلام
باتشکر ازشما که حداقل قدم پیش گذاشتید و کاری در راستای تبلیغات انجام دادید . هرچند خنجین کم ندارد چنین مردانی که شایستگی ورود به مجلس دارند اما حالا که یکی از این فرزندان این شهر تاریخی با شجاعت و متانت قدم به عرصه گذاشته از مردم فهیم و فرهیخته خنجین انتظار بیشتری می رود تا حمایتش کنند .

ایشان مرد میدان عمل بوده وهمواره با دلسوزی و استقامت در راه تحقق ارزشهای اسلامی اجتماعی قدم برداشته اند . موفق باشید


افراد با سواد باید وارد مجلس شوند ایشان فرد باسوادی است

من از خوبی های ایشان زیاد شنیده ام خصوصا" از یاری رساندن به مردم نیاز مند قطعا" به ایشان رای می دهم انشا اله درمعیت خداوند موفق باشند.

ما تفرشیها حمایت همه جانبه خود را از مهندس داود محمدی اعلام می داریم و با تمام قوا از ایشان حمایت خواهیم نمود.

از مردم همیشه درصحنه خنجین انتظار می رود که این نماینده مردمی را همراهی کنند.

موفقیت ازآن مردان خداست پیروز باشید

ایشان فردی بسیار لایق و ولایت مدار ومردی متدین و مسئول ومدیر شایسته ومدبر می باشند برایشان آرزوی موفقیت می کنیم

افکار بلندوقلب مهربان  و صمیمیش هر مخاطبی را به راحتی جذب خود می کند و بیانات شیرینش نشان از صمیمیت درونی و یک رنگی و بی ریایی و صداقت او دارد. وی معروف به مرد عمل است و اراده فولادینش شهره دوستانش است. با گشاده رویی به مردم کمک میکند و کمتر کسی به او مراجعه کرده که مشکلش حل نشده باشد. . از خداوند متعال عزت و بزرگی و موفقیت اشان را مسئلت می نماییم.

سلام وب خوبی داری امیدوارم موفق باشی
به ما هم سربزنید و نظر بدید اگر هم مایل بودید لینک کنید وخبرم کنید تا لینکتون کنم
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود / حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود
ای که بستی راه را در کوچه ای بر فاطمه /گردنت رامی شکست آنجا اگر عباس بود

یادش به خیر همیشه درهرصحنه ای یکه تاز بود پرتلاش و پر انرژی و خستگی ناپذیر.فعال و پرکار گویی باواژه ی خستگی بیگانه بود.تمام فکرش کمک به مستمندان ودستگیری از ناتوانان.ازهمان نوجوانی وارد عرصه ی نبرد با دشمن شد .مگر میشود که پیروز نباشد.هرجا که هستی خدا باتوست.

جای بسی خوشحالی هست که از دامن این مرزوبوم مردانی اینچنین مدیرو مسئول پابه عرصه ی جهاد و تلاش وسازندگی می گذارند. خدایارویاورتان

ایشان همیشه به فکر مردم محروم و زحمتکش بوده و بزرگترین دغدغه فکری ایشان مشکلات مردم خنجین و محرومیتهای موجود درآن جا می باشد و ازهیچ تلاشی جهت پیشرفت آنجا وکمک به مردم خنجین دریغ نمی کند. پیروز باشید.

همشهریان محترم
اهداف بزرگ و اندیشه ی والای مهندس محمدی در قالب جا و مکان نمی گنجد از همان اول به فکر مردم محروم خنجین بوده و از محرومیت منطقه و مظلومیت مردم خنجین دلش به درد می آمد . پس همه باهم متحد شویم و حمایتش کنیم تا به امید خدا باهم در سازندگی شهرمان سهیم باشیم

همشهریان محترم
اهداف بزرگ و اندیشه ی والای مهندس محمدی در قالب جا و مکان نمی گنجد از همان اول به فکر مردم محروم خنجین بوده و از محرومیت منطقه و مظلومیت مردم خنجین دلش به درد می آمد . پس همه باهم متحد شویم و حمایتش کنیم تا به امید خدا باهم در سازندگی شهرمان سهیم باشیم

عزیزان خنجینی
ما بدان مقصد والا نتوانیم رسید
تا مگر پیش نهد لطف شما گامی چند
همه متحد شوید و مثل همیشه یکصدا فریاد بزنید و بخواهید تا پیروز شوید مهندس محمدی از اساتید دانشگاه هستند و من آنجا با ایشان آشنا شدم بسیار روشنفکر و متین و محجوب و بسیار شریف و مدیری لایق می باشند .حمایتش کنیم حتما پیروزیم

باشناختی که از جناب حاج داود حاصل شده انشاءاله موفق خواهد شد.

دست در دست هم نهیم به مهر            میهن خویش را کنیم آباد
درود بر شما  رای ما به مهندس حاج داود محمدی