وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

اعتبار بزرگراه فرمهین -خنجین- همدان
نویسنده : مدیر - ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/٢٢
 

به گزارش ایرنا، 'علی اکبر شعبانی فرد' عصر جمعه در جمع مردم خنجین از توابع شهرستان فراهان گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است.

وی بیان کرد: با وجود توطئه های 33 ساله دشمنان، انقلاب اسلامی ایران امروز الگوی حکومت اسلامی و ظلم ستیزی در جهان است و با وجود همه تحریم ها توانسته ایم به استقلال و رشد همه جانبه برسیم.


استاندار مرکزی ضمن دعوت مردم شهید پرور به شرکت در راهپمایی 22 بهمن و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: هر برگ رای، تیری در دل دشمنان است و مردم باید با حضور گسترده در این دو عرصه مخالفت خود را با دشمنان و حمایت خود را از ولایت فقیه نشان دهند.

دکتر بهمن اخوان نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است. و به همت دولت نهم و دهم، بخش خنجین که سالها در حسرت ارتقاء بود، امروز آهنگ رشدش را آغاز کرده و مردم این منطقه قدردان مسوولان هستند.

اخوان افزود: بعد از این ارتقاء انتظار است که مسوولان در زمینه امکانات زیربنایی، راه، بهداشت، استقرار ادارات دولتی و امکانات ویژه برای این بخش نیز تلاش مضاعفی داشته باشند.

بهمن اخوان گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است.نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: به همت دولت نهم و دهم، بخش خنجین که سالها در حسرت ارتقاء بود، امروز آهنگ رشدش را آغاز کرده و مردم این منطقه قدردان مسوولان هستند. 'بهمن اخوان' افزود: بعد از این ارتقاء انتظار است که مسوولان در زمینه امکانات زیربنایی، راه، بهداشت، استقرار ادارات دولتی و امکانات ویژه برای این بخش نیز تلاش مضاعفی داشته باشند. وی بیان کرد: محور ارتباطی بزرگراه فرمهین، خنجین، همدان، هفته گذشته در مجلس شواری اسلامی ردیف اعتباری خاص گرفته که از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود

وی بیان کرد: محور ارتباطی بزرگراه فرمهین، خنجین، همدان، هفته گذشته در مجلس شواری اسلامی ردیف اعتباری خاص گرفته که از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

استقبال مردم خنجین از استاندار مرکزی و مسوولان این استان بسیار گرم بود.