وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

از خنجین جه خبر؟ از انتخابات و شور و حال آن در خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/٦
 

روز پنجشنبه در شهرخنجین حامیان مهندس داود محمدی برای تجدید پیمان در مسجد جامع شهر خنجین دور هم جمع شدند

 جلسه با قرائت کلام وحی از سوی برادر عزیزو قاری قران جناب آقای عباسی شروع شد و آقای آقامحمدی مجری جلسه آقای سلیم آبادی از اساتید دانشگاه را برای ایراد سخنان خود با موضوع ابتکارات انتخاباتی دعوت کرد .

ایشان موارد بسیار مهمی را در جهت به دست گرفتن و جهت دادن به جریان تبلیغات کاندیدای مورد حمایت خنجین گوش زد کرده و از حامیان مهندس محمدی خواستند با رعایت این موارد پیروز تبلیغات این چند روز باشند.


در ادامه جلسه و با دعوت مجری برنامه حضار در جلسه پای سخنان بسیار مهم و امید بخش یکی از روحانیون خنجینی نشستند.

ایشان ضمن شمارش موارد بسیار مهم از حماسه های که مردم بخش خنجین در طول این چند سال از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی تا به حال خلق کرده اند ، مردم را دعوت به خلق حماسه نوین در سال 90 کرده و متذکر شدند خنجین هر چه دارد از برکت خون شهدای انقلاب و تبعیت از رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و همت وصف ناپذیر جوانان و مردم خنجین است.

ایشان از حضار جلسه خواسنتد همانند کاندیدای مورد حمایت خود (مهندس داوود محمدی )اخلاق و تعریف مستند و درست و وحدت در سه شهرستان را سرمایه تبلیغاتی خود قرار داده و در موارد ناجوانمردی ها احتمالی از سوی بعض کاندیداها و حامیانشان   ، سعه صدر به خرج داده و همچنین از چسباندن پوستر بر در دیوار خانه های مردم بدون اجازه صاحب خانه پرهیز کنند.ایشان با شمارش چند ابتکار تبلیغاتی به سخنان خود پایان دادند.

در ادامه نوبت به خود مهندس داوود محمدی رسیده و ایشان با سلام و درود و دعا برای فرج  صاحب عصر ، آقا امام زمان(عج) سخنان خود را آغاز کرده و در ادامه از عهد و پیمانی که با همسنگران و شهدای چون شهید یوسفی داشته ،  صحبت کرده و متذکر شدند در جهت خدمت به مردم سه شهرستان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی ضمن تشکر از حمایت و حماسه مردم خنجین یاداور شدند هریک از شما برادران در فضای کنونی یک محمدی به شمار می روید  و با اخلاق و بصیرت خود میتوانید سخنگو و معرف مواضع اینجانب در هر مکان و شهر و روستای باشید و کما فسابق با اخلاق شایسته خود یاری بخش ما باشید .

ایشان گفتند برای من ماییه افتخار است که انسانهای در ستاد من مشغول به فعالیت هستند که عمری با آبرو و با تلاش و فعالیت و کسب روزی حلال ، زندگی کرده و در حال حاضر تمام فکر و ذکرشان سربلندی سه شهرستان است .

شعار آنها وحدت میان سه شهرستان است و نگرانیشان زخم ها و فاصله های هست که در فضای کنونی از سوی بعضی از افراد معلوم الحال میان مردم این سه شهرستان ایجاد شده و خدا می داند بعد از انتخابات چقدر زمان می برد تا جای این جدایی ها پر گشته و زخم های حاصله التیام گیرد.

وی رشد سه شهرستان را در گرو شناخت استعدادها و پتانسیل ها و منابع خدادادی و نیروی انسانی موجود هر شهرستان دانسته و گفنتد در صورت توفیق از سوی حضرت حق و نشستن در کرسی خدمت مجلس شورای اسلامی تمامی توان خود را در جهت شناسایی این استعدادها و منابع و پتانسیل های و برنامه ریزی صحیح و کارشناسانه ، هر یک از این شهرستان ها را به اوج سربلندی و موفقیت برسانند.

وی از تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و مردم این حوزه انتخابیه خواست به کاندیداها فرصت معرفی خود و برنامه ها در قالب نشست ها و کرسی های پرسش و پاسخ  داده شود و این بینش اسلامی و سیره ائمه اطهار(علیهم اسلام ) و رهنمود های حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته )  را سر لوحه رفتار سیاسی خود قرار دهند.

در ادامه جلسه یکی از رجال سیاسی خنجین یعنی حاج آقای شهبازی ضمن ایراد سخنانی با بی نظیر خواندن همت مردم خنجین و فراهان یاداور گشتند مثلث (آشتیان و تفرش و فراهان) سه ضلع مهم رشد و توسعه منطقه به شمار می رود و فقدان  و عدم رشد هر یک از این اضلاع را  موجب خرابی و کند شدن رشد منطقه دانسته و از مردم منطقه خواستند بابصیرت و  شناسایی صحیح و  به جای فرد اصلح و دادن فرمان در دست او وی را در هدایت ماشین رشد وطرقی منطقه یاری دهند .

منبع : خنجین آنلاین