وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

شروع آهنگ رشد بخش خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/٢٢
 

به گزارش خنجین نیوز و به نقل از ایرنا، 'علی اکبر شعبانی فرد' عصر جمعه در جمع مردم خنجین از توابع شهرستان فراهان گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است.

وی بیان کرد: با وجود توطئه های 33 ساله دشمنان، انقلاب اسلامی ایران امروز الگوی حکومت اسلامی و ظلم ستیزی در جهان است و با وجود همه تحریم ها توانسته ایم به استقلال و رشد همه جانبه برسیم.


استاندار مرکزی ضمن دعوت مردم شهید پرور به شرکت در راهپمایی 22 بهمن و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: هر برگ رای، تیری در دل دشمنان است و مردم باید با حضور گسترده در این دو عرصه مخالفت خود را با دشمنان و حمایت خود را از ولایت فقیه نشان دهند.

دکتر بهمن اخوان نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است. و به همت دولت نهم و دهم، بخش خنجین که سالها در حسرت ارتقاء بود، امروز آهنگ رشدش را آغاز کرده و مردم این منطقه قدردان مسوولان هستند.

اخوان افزود: بعد از این ارتقاء انتظار است که مسوولان در زمینه امکانات زیربنایی، راه، بهداشت، استقرار ادارات دولتی و امکانات ویژه برای این بخش نیز تلاش مضاعفی داشته باشند.

بهمن اخوان گفت: امروز نام ایرانی، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی جهان گره خورده و به عامل عزت مداری کشور تبدیل شده است.نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: به همت دولت نهم و دهم، بخش خنجین که سالها در حسرت ارتقاء بود، امروز آهنگ رشدش را آغاز کرده و مردم این منطقه قدردان مسوولان هستند. 'بهمن اخوان' افزود: بعد از این ارتقاء انتظار است که مسوولان در زمینه امکانات زیربنایی، راه، بهداشت، استقرار ادارات دولتی و امکانات ویژه برای این بخش نیز تلاش مضاعفی داشته باشند. وی بیان کرد: محور ارتباطی بزرگراه فرمهین، خنجین، همدان، هفته گذشته در مجلس شواری اسلامی ردیف اعتباری خاص گرفته که از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود

وی بیان کرد: محور ارتباطی بزرگراه فرمهین، خنجین، همدان، هفته گذشته در مجلس شواری اسلامی ردیف اعتباری خاص گرفته که از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود.