وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

بیانیه‌ی جمعی از دانشجویان ،فرهنگیان، اساتید،کارمندان و جوانان بخش بزرگ خنجین
نویسنده : مدیر - ساعت ٦:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٧
 

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بدینوسیله بر خود لازم می دانیم از حضور غرو آفرین،بی بدیل و پر شور و شعور مردم غیور شهرستان های تفرش،آشتیان و فراهان در روز جمعه 12 اسفند ماه در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نماییم.

حضور آگاهانه شما  شما مردم عزیز حوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان و به تبع آن حمایت از  آقای مهندس حاج داود محمدی به عنوان کاندیدای اصلح، شعور سیاسی و نگاه منطقی و واقع بینانه شما به آینده خود را به اثبات رسانید.

آفرین بر شعور شما – آفرین بر درایت شما – آفرین بر غیرت شما – آفرین بر اتحاد ، وحدت و همدلی شما


حماسه ای که شما مردم فهیم، انقلابی و و لایی بخش بزرگ خنجین به نمایش گذاشتید، به راستی که خاری بود در چشمان دشمنان انقلاب و ایران اسلامی و همه منافقان و بدخواهان مردم شرییف شهرستان های تفرش اشتیان وفراهان.

شما عزیزان بدانید که یقیناً پیروز واقعی شما هستید هرچند کاندیدای اصلح و منتخب شما روانه مجلس نشد. پس ما نیز هم خودمان و  شما  مردم شریف شهرستان فراهان خصوصاً بخش بزرگ خنجین را به صبر، آرامش و احترام دعوت نموده و به گفته امام امت خمینی کبیر (ره) میزان رای ملت است . پس حال اینکه غرور برخی از کاندیداهای شهرستان فراهان که باعث خورد شدن آرا این شهرستان شد و بیشترین آرا به دو کاندید تفرشی و اشتیانی رسید، اما این را بدانید که در عوض همه اینها اولاً دوستان و دشمنان واقعی خود را شناختید.

ثانیاً اتحاد و وحدت و همدلی و یکرنگی خود را به رخ همه مردم و مسئولین محترم شهرستانی ، استانی و حتی کشوری کشیدید.

ثالثاً بار دیگر قدرت واقعی خود را بر همگان نشان دادید و بر همگان اثبات کردید که اگر مردم بخش بزرگ خنجین تصمیمی بگیرند و عهدی ببندند، مردانه تا پایان به عهد خود تا پای جان وفادار خواهند بود.

رابعاً جایگاه واقعی خود را در محاسبات ، معادلات و تصمیمات شهرستانی و استانی تثبیت کردید.

خامساً افتخار آشنایی با هموطنی بزرگمرد، مومن، متعهد، صادق، آزادمرد، عادل و بی بدیلی همچون مهندس حاج داود محمدی را نصیب خود کردید و به استان مرکزی، خصوصاً مردم حوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان معرفی نمودید که بخش بزرگ خنجین چه نیروها و استعدادها و پتانسیل هایی دارد که اگر اراده کند بلندترین قله ها را با همین فرزندان دلاورش فتح خواهد کرد.

 اگر مردم شهرستان فراهان همدل بودند و تخم نفاق را در نطفه خفه می کردند حتی اگر تمام آراء شهرستانهای تفرش،آشتیان از آن یک نفر بود باز هم شما با رای 25 هزار نفری قطعاً پیروز میدان بودید و آینده شهرستان خود را خودتان رقم می زدید

به هر حال آنچه از شما سروران و بزرگواران انتظار می رود این است که در این زمان حساس با حفظ آرامش، هوشیار و مراقب باشید.دوباره فریب دشمنان را نخورید. در انتخاب خود کمال دقت و حساسیت را داشته باشید سوابق هر دو کانیدا را مطالعه کنید و با علم و اطلاع و درایت کسی را انتخاب کنید که به اصلح تر باشد و ملاکهای کاندیدای اصلح را به گفته امام خمینی (یه)‌را داشته باشد. چرا که اگر منتخب شما اصلح باشد شما را در خواهد یافت و به داد شما خواهد رسید و اگر خدای ناکرده اشتباه کنید چهار سال باید خود را مذمت کنید.

با آرزوی تصمیمی صحیح در انتخاب اصلح

جمعی از دانشجویان ،فرهنگیان، اساتید،کارمندان و جوانان بخش بزرگ خنجین