وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

آخرین نتایج رسمی و غیر رسمی از شمارش آرا در سراسر کشور
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٥
 

نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شده است.

پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های جهانی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آرا در سراسر کشور آغاز شده است.

آخرین نتایج رسمی شمارش آراء انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به شرح ذیل می باشد:

در اردکان، محمدرضا تابش با کسب 25 هزار و 945 رای از مجموع 39 هزار و 840 رای

در بناب، محمد باقری با کسب رای 33 هزار و 912 رای از مجموع 75 هزار و 762 رای


در سمنان و مهدی‌شهر علیرضا خسروی با کسب رای 31 هزار و 615 رای از مجموع 84 هزار و 837 رای

در دامغان عبدالرحمان رستمیان با کسب رای 16 هزار و 974 رای از مجموع 48 هزار و 674 رای

در خمین محمدابراهیم رضایی با کسب 27 هزار و 227 رای از مجموع 54 هزار و 630 رای

در آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی با کسب رای 22 هزار و 76 رای از مجموع 62 هزار و 21 رای

در سنقر محمدابراهیم محبی با کسب 18 هزارو 788 رای از مجموع 49هزار و 275 آرای صحیح ماخوذه به مجلس نهم راه یافتند.

اسامی 17 نفر دیگر از منتخبان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا ساعت 10 صبح روز شنبه سیزدهم اسفند ماه 1390 موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح درحوزه انتخابیه خود شده اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابیه میانه آقایان محمد علی مددی با کسب 855/ 44 رأی و سید بهلول حسینی با کسب 848/ 25 رأی از مجموع 000/ 88 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه اسدآباد آقای بهروز نعمتی با کسب 129 /26 رأی از مجموع 970/ 53 آرای صحیح مأخوذه.

درحوزه انتخابیه مهاباد آقای عثمان احمدی با کسب 128/ 48 رأی از مجموع 965 /86 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه قائنات آقای جواد هروی با کسب 717/ 31 رأی از مجموع 770/ 83 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه مبارکه آقای علی ایرانپور با کسب 843 /17 رأی از مجموع 246 /64 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه شهرکرد آقای سید سعید زمانیان دهکردی با کسب 765/ 62 رأی از مجموع 514/ 153 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه قم آقایان علی اردشیر لاریجانی با کسب 382/ 270 رأی و رضا آشتیانی عراقی با کسب 219/164 رأی و احمد امیر آبادی فراهانی با کسب 765/ 147 رأی از مجموع 865/ 414 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه بوکان آقای محمد قسیم عثمانی با کسب 191 /68 رأی از مجموع 791/ 97 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین آقای ارسلان فتحی پور با کسب 879/ 29 رأی از مجموع 041/ 63 آرای صحیح مأخوذه.

درحوزه انتخابیه گرمی آقای میرقسمت موسوی اصل با کسب 004/ 18 رأی از مجموع 834/ 49 آرای صحیح مأخوذه .

در حوزه انتخابیه صومعه سرا آقای حمیدرضا خصوصی ثانی با کسب 135/ 39 رأی از مجموع 396/ 86 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه تفت و میبد آقای سید جلال یحیی زاده فیروز آباد با کسب 382 /25 رأی از مجموع 102/ 58 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه رودبار آقای عطاءالله حکیمی با کسب 728 /27 رأی از مجموع 017 /64 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان آقای محمد علی عبدا... زاده با کسب 198/ 43 رأی از مجموع 808/ 90 آرای صحیح مأخوذه.

اسامی 14 نفر دیگر از منتخبان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا ساعت 12 ظهر روز شنبه سیزدهم اسفند ماه 1390 موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح درحوزه انتخابیه خود شده اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابیه اقلید آقای الیاس طاهری با کسب 875/ 21 رأی از مجموع 701/ 52 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه آستارا آقای صفر نعیمی رز با کسب 062 /24 رأی از مجموع 811/ 47 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط آقای محمد علی پور با کسب 063/ 37 رأی از مجموع 228 /109 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه خمینی شهر آقای محسن صرامی فروشان با کسب 299 /31 رأی از مجموع 577/ 100 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس آقای قاسم احمدی لاشکی با کسب 968/ 58 رأی از مجموع 680/ 129 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه تاکستان آقای رجب رحمنی با کسب 643/ 37 رأی از مجموع 920/ 92 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه علی آباد آقای رحمت ا... نوروزی با کسب 520 /38 رأی از مجموع 030 /78 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه فلاورجان آقای سید ناصر موسوی لارگانی با کسب 801 /83 رأی از مجموع 496/ 106 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه سراب خانم مهناز بهمنی با کسب 038 /31 رأی از مجموع 754 /66 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان آقای حبیب آقا جری با کسب 102 /43 رأی از مجموع 197/ 143 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه بابل آقایان علی اکبر ناصری با کسب 711/ 103 رأی و حسین نیاز آذری با کسب 384/ 83 رأی از مجموع 068/ 231 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه مشگین شهر آقای یونس اسدی با کسب 107/ 26 رأی از مجموع 648 /80 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه ایرانشهر آقای محمد سعید اربابی با کسب 713/ 57 رأی از مجموع 181/ 214 آرای صحیح مأخوذه.

لازم به ذکر است با توجه به نتایج جدید اعلام شده، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات گردیده اند به 35 نفر می رسد.

همچنین اسامی منتخبانی که تا این ساعت به مرحله دوم انتخابات راه یافته اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم بید آقایان علی اصغر عزیز خانی با کسب 439 /20 رأی و رحیم زارع با کسب 468 /14 رأی از مجموع 361/ 102 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آقایان کاظم سپاسی آشتیانی با کسب 567 /11 رأی و عباس صالحی با کسب 231/ 11 رأی از مجموع 133/ 49 آرای صحیح مأخوذه.

در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر و آبدانان آقایان علی محمد احمدی با کسب 039 /21 رأی و امین دوست محمدی با کسب 081/ 16 رأی از مجموع 798/ 103 آرای صحیح مأخوذه.

اسامی 19 نفر دیگر از منتخبان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا ساعت 14 بعدازظهر شنبه موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه خود شده اند، به شرح زیر است:

* بروجن، امیرعباس سلطانی، با کسب 24 هزارو 465 رای از مجموع 67 هزارو 171 آرا صحیح ماخوذه

* دشتی و تنگستان، سید محمد مهدی پور فاطمی، با کسب 29 هزارو 990 رای از مجموع 84 هزارو 898 آرای صحیح ماخوذه

* نائین، خور و بیابانک ، سید حمیدرضا طباطبایی نایینی، با کسب 13 هزارو 287 رای از مجموع 35 هزار و 250 آرای صحیح ماخوذه

* نهاوند، مهدی سنایی، با کسب 40 هزار و 542 رای از مجموع 94 هزارو 385 آرای صحیح ماخوذ

* بیرجند و درمیان، سید محمد باقر عبادی، با کسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزارو 343 آرای صحیح ماخوذه

* لامرد و مهر، سید موسی موسوی، با کسب 30 هزارو 260 رای از مجموع 79 هزارو 654 آرای صحیح ماخوذه

* بوئین زهرا، روح الله عباس پور، با کسب 37 هزارو 444 رای از مجموع 82 هزارو 125 آرای صحیح ماخوذه

* بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، موسی غضنفرآبادی، با کسب 94 هزار و 310 رای از مجموع 140 هزارو 446 آرای صحیح ماخوذه

* بوشهر، کنگاور و دیلم، عبدالکریم جمیری، با کسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزارو 407 آرای صحیح ماخوذه

*درگز، حسین محمدزاده، با کسب 19 هزارو 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 آرای صحیح ماخوذه

* استهبان و نی ریز، محمد سقایی، با 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزارو 279 آرای صحیح ماخوذه

*مراغه و عجب شیر، مهدی دواتگری، با کسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 آرای صحیح ماخوذه

* گلپایگان و خوانسار، سید محمد حسین میرمحمدی، با کسب 14 هزارو 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 آرای صحیح ماخوذه

* اسفراین، هادی قوامی، با کسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزارو 392 آرای صحیح ماخوذه

* شیروان، عبدالرضا عزیزی، با کسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 آرای صحیح ماخوذه

* چابهار، کنارک و نیک شهر، یعقوب جدگال، با کسب 63 هزارو 452 رای از مجموع 157 هزارو 644 آرای صحیح ماخوذه

*کرمان وراور، محمدمهدی زاهدی، با کسب 150 هزار و 825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی، با کسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزارو 977 آرای صحیح ماخوذه

* ملایر، علی نعمت چهاردولی، با کسب 44 هزارو 829 رای از مجموع 122 هزارو 350 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حسن ونایی، با کسب 28 هزارو 361 و احمد آریایی نژاد، با کسب 28 هزارو 303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.


نتایج 12 حوزه انتخابیه دیگر که تا ساعت 16 روز شنبه سیزدهم اسفند ماه 1390 نتایج آنها اعلام گردیده، بدین شرح می باشد:

1- در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه آقای مراد هاشم زهی با کسب 534/ 14 رأی از مجموع 469/ 54 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

2- در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ آقای محمد علی پور مختاربا کسب 892/ 45 رأی از مجموع 739/ 136 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

3- در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد آقای عبدالوحید فیاضی با کسب 680/ 56 رأی از مجموع 557/119 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

4- در حوزه انتخابیه فومن و شفت آقای ناصر عاشوری قلعه رودخانی با کسب 379/ 47 رأی از مجموع 455/ 100 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

5- در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار آقای مقداد نجف نژاد با کسب 388/ 48 رأی از مجموع 032 /99 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

6- در حوزه انتخابیه ساری ومیاندرود آقایان محمد دامادی با کسب 731/ 93 رأی و سید رمضان شجاعی کیاسری با کسب 174/ 62 رأی از مجموع 480/ 234 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

7- در حوزه انتخابیه زاهدان آقایان حسینعلی شهریاری با کسب 601/ 110 رأی و ناصر کاشانی با کسب 065 /81 رأی از مجموع 621/ 215 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

8- در حوزه انتخابیه بستان آباد آقای غلامرضا نوری قزلجه با کسب 203/ 17 رأی از مجموع 598 /56 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

9- در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج آقای هادی شوشتری با کسب 172/ 47 رأی از مجموع 397 /109 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.

10- در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقای سید علی طاهری با کسب 501/ 74 رأی از مجموع 534 /244 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان عبدالحسین ناصری با کسب 223 /50 و عیسی امامی با کسب 312/ 43 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11- در حوزه انتخابیه همدان و فامنین آقای امیر خجسته با کسب 120/ 83 رأی از مجموع 746/ 247 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان سید محمد کاظم حجازی با کسب 819/56 و ابراهیم کارخانه با کسب 589/53 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

12- در حوزه انتخابیه آبادان آقای جواد سعدون زاده با کسب 538/ 27 رأی از مجموع 552/ 102 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان محمد سعید انصاری با کسب 792/ 24 و سید حسن دهدشتی با کسب 510/ 24 و غلامرضا شرفی با کسب 175/ 21 و جلیل مختار با کسب 626/ 20 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

13- در حوزه انتخابیه دورود و ازنا آقایان حسین گودرزی با کسب 482/ 16 رأی و عباس قائید رحمت با کسب 147/ 16 رأی از مجموع 964 /109 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
لازم به ذکر است با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 67 حوزه انتخابیه، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه د رمرحله اول انتخابات گردیده اند به 69 نفر می رسد.


آمار قطعی دیگر حوزه‌های انتخابیه نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

همچنین به گزارش خبرگزاری‌ها، اخبار لحظه به لحظه و غیررسمی از شمارش آرا به شرح زیر منتشر شد:

از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف دوازده هزار رأی به مجلس راه یافت.

از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد.

از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف پنج هزار رأی از رقیب خود پیش است.

از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با 28 هزار رأی دوباره نماینده مجلس شد.

از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت.

از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، خسروی راهی مجلس شد.

از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با بیشترین آرا، گوی سبقت را از دیگران ربود.

از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حجت‌الاسلام برومند با به دست آوردن بیشترین آرای گرفته شده، وارد مجلس شد.

از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی، ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آرا، راهی بهارستان نهم شود.

از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان به عنوان کاندیدای برگزیده شد.

از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آرا، بار دیگر نماینده مجلس شد.

از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند.

از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت.

از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر نخست رقابت بزرگ شده است.

از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت شد.

از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد.

از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، با شمارش آرا حجت‌الاسلام حبیب برومند فعلا در رتبه نخست است.

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با به دست آوردن بیشترین آرا، وارد مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری راهی بهارستان ملت شود.

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد.

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏‌نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند.

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی راهی مجلس نهم شده است.

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد.

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا، مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتند و برای به دست آوردن تنها کرسی این حوزه، دوباره با هم رقابت خواهند کرد.

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی به مجلس رفت؛ ضیاءالله اعزازی نتوانست دوباره نماینده این حوزه شود.

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد.

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، سرانجام انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری رأی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی در رتبه نخست قرار دارد.

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان دوباره توانست به نماینده مجلس شود.

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست دوباره نماینده مجلس شود.

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی و حمید کاظمی در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد.

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد.

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با به دست آوردن بیش از هفده هزار رأی بهارستانی شد.

* از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان، راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه، راهی مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد، نماینده کنونی این حوزه، نماینده ملت شد.

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آرا مهدی سنایی دوباره نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آرا به بهارستان رفت.

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت.

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد.

* از حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی‌زر رأی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری جواز ورود به مجلس را کسب کرد.

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد.

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت.

* در حوزه انتخابیه دامغان، عبدالرحمان رستمیان به مجلس راه یافت.


* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمد حسین قربانی توانست جواز حضور در بهارستان را به دست آورد.


* در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا، اسماعیل جلیلی با به دست آوردن بیشترین آرا به عنوان نماینده این حوزه وارد مجلس شورای اسلامی شد.


* در حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمد مهدی رهبری به عنوان نماینده حوزه انتخابیه رودسر و املش شد. اسدالله عباسی هم از ورود به مجلس بازماند.


* در حوزه انتخابیه تربیت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی به مجلس نهم راه یافت.


* در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار نماینده شد.


* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود.
* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، صید عیسی دارایی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر دوباره نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت.

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، سرانجام شهلا میرگلو وارد بهارستان نهم شد.

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد.

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند.

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده، نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و از مجلس نهم بازماند.

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی رتبه نخست و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه خمین، محمد ابراهیم رضایی راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی موفق به راهیابی به مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند.

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با بیشترین آرا، توانست به مجلس نهم راه یابد.

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آرا به در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را به دست آورد و راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه دکتر منظری توکلی با کسب قاطع آرا برگزیده شد.

* در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه شهربابک، سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آرا راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار دکتر آذین با اکثریت آرا راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور دکتر زاهدی وزیر سابق علوم و دکتر پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

* در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

* سپیدانی‌ها، هاشمی را که از جبهه متحد است، برگزیده‌اند.

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را برگزیده‌اند.

* در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

* برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

* مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام نیز حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.جمشید جعفرپور از حوزه انتخابیه لارستان خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافت.


* محمدعلی عبدالله‌زاده بر پایه رأی مردم، برای مدت چهار سال آینده به عنوان نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس انتخاب شد.


* در حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندرود، با پایان یافتن شمارش آرا، محمد دامادی و سید رمضان شجاعی کیاسری توانستند به مجلس راه یابند.

* در حوزه انتخابیه یزد و صدوق محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با اختلاف رأی با جوکار، ‌دوم شد.


* در حوزه انتخابیه تفت و میبد حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده راهی مجلس شد.


* در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.


* در حوزه انتخابیه فومن و شفت، ناصر عاشوری پیش افتاد و نماینده این حوزه شد.


* در حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد لاهوتی بار دیگر نماینده مجلس از این حوزه شد.

* در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.


* در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند.


* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست به مجلس نهم راه یابد.


* در حوزه انتخابیه کهگیلوه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی در سومین ماراتنی که با ستار هدایتخواه برای حضور در مجلس داشت بالاخره وی را شکست داد و راهی مجلس شد.


* در حوزه انتخابیه دزفول، نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه، محمدعلی قاسمی در جایگاه اول و عباس پاپی‌زاده پالنگان در جایگاه دوم قرار گرفتند.


* رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان شد.

* در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی نماینده حوزه این انتخابیه شد.


* در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد توانست به مجلس نهم راه یابد.
* بروجرد: علاء الدین بروجردی انتخاب و نفر بعدی به دور دوم کشیده شد.

در حوزه انتخابیه زاهدان، عباسعلی شهریاری و ناصر کاشانی دو نماینده‌ای که با رأی مردم بر کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

* غلامرضا تاجگردون از جبهه اصلاحات، نماینده گچساران و باشت در حوزه کهگیلویه و بویراحمد شد.

* در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری بار دیگر نماینده شد.

* سجادی نماینده مردم سرخس و فریمان شد.

* شمس‌الله بهمنی موفق شد به عنوان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به مجلس راه یابد.

* محمد قسیم عثمانی عنوان نماینده بوکان مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌‌جام و تایباد شد.

* عثمان احمدی به نمایندگی از مردم مهاباد به مجلس نهم راهی می‌شود.

* در حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، سید‌حسین نقوی حسینی وارد خانه ملت شد.

* در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و سفیر فعلی ایران در مالزی به عنوان نفر اول و محمدرضا پورابراهیمی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان نفر دوم راهی بهارستان شدند.

* محسنی‌ثانی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی نفر اول انتخاب مردم سبزوار شد.

* حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی به عنوان مردم خدابنده در مجلس انتخاب شد.

* طبق آخرین شمارش آرا در شهرستان خاش، حمیدرضا پشنگ ریگی با حداکثر آرا بر کرسی مجلس شورای اسلامی می‌نشیند.

* حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا به عنوان نماینده اول مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه مشخص شد.

* علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد به مجلس راه یافت.

* حمیدرضا خصوصی با کنار زدن کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا شد.

* محمدرضا اسماعیل‌نیا با شکست محمدرضا خباز نماینده مردم در حوزه انتخابیه کاشمر شد.

* با پایان کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرکرد، سید سعید زمانیان به بهارستان نهم راه یافت.

* نگهبان از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار به مجلس نهم راه پیدا کرد.

* قاسم جعفری از حوزه انتخابیه بجنورد به مجلس راه یافت.

* توجه به شمارش اکثریت آرای 5 حوزه انتخابیه استان کردستان، تا این لحظه، احتمال پیروزی هیچ‌کدام از نمایندگان فعلی در این انتخابات وجود ندارد. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

* حسن خسته‌بند بار دیگر نماینده حوزه انتخابیه بندر انزلی شد.

* حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد به عنوان نماینده ساوجبلاغ، نظراباد و طالقان به مجلس راه یافت.

* سید حمیدرضا طباطبایی از حوزه انتخابیه نایین راهی نهمین مجلس شورای اسلامی شد.

* هادی شوشتری نماینده مردم در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج شد.

* ابوالفضل ترابی کاندیدای نهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران به عنوان کاندیدای منتخب شهرستان نجف‌آباد و تیران و کرون به مجلس راه پیدا کرد.

* بنا به منابع غیر رسمی بر اساس شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه در اصفهان نفرات زیر به مجلس راه یافتند: کاشان: منصوری؛ اردستان: بخشایش؛ شهرضا: حیدرپور؛ نجف آباد و تیران و کرون: ابوترابی؛ فلاورجان: موسوی؛ نایین: طباطبایی؛ دولت آباد و شاهین شهر: حاجی؛ مبارکه: ایران پور.

* سیدباقر حسینی و رضا نجفی طبق حداکثر آرای مردم حوزه‌ انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، منتخبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران شانس حضور به عنوان نفر اول در بهارستان را دارد. پس از کامران، حجت الاسلام سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف در جایگاه بعدی قرار دارند.

* محمد اسماعیلی و محسن عیلمردانی با انتخاب مردم زنجان به مجلس راه یافتند.

* حسن تامینی صدرنشین رقابت‌های انتخاباتی رشت شد/4 کاندیدا به دور دوم راه یافتند

* بر اساس اعلام منبع آگاه و با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری‌بنه راهی بهارستان شد.

* علی نعمت چهاردولی ماینده ملایر شد.

* هدایت‌الله میرمرادزهی از سراوان مسافر بهارستان شد.

* ارسلان فتحی‌پور به عنوان نماینده کلیبر و هوراند به مجلس نهم راه یافت.

* عطاءالله حکیمی رای نماینده رودبار شد

* بر اساس آخرین اخبار حاصله از شمارش آرا در شهرستان لنجان، انتخاب نماینده این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

* تعیین نماینده تفرش و آشتیان به دور دوم کشیده شد.

* رضا عبدالهی برای هفتمین بار از حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه نیشابور، پس از حجت‌الاسلام سبحانی نیا، علی مروی به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به مجلس نهم راه یافت.

* روح‌الله عباسپور از بوئین‌زهرا راهی مجلس نهم شد.

* عبدالله سامری، به‌عنوان نماینده مردم خرمشهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه اردبیل، منصور حقیقت‌پور و کمال‌الدین پیرمؤذن راهی خانه ملت شدند. نماینده سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای راهیابی به بهارستان در دور دوم با رقیب خود رقابت می‌کند.

بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرم به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

* انتخابات در حوزه انتخابیه دهلران به دور دوم کشیده شد. علی‌محمد احمدی و امین دوست‌محمدی به دور بعدی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران راه یافتند.

* در حوزه انتخابیه شهرستان پاوه و اورامانات، نعمت منوچهری به مجلس راه یافت.

* محمدعلی اسفنانی نماینده فریدون‌شهر شد.

* موسی‌الرضا ثروتی و قاسم جعفری از بجنورد به مجلس راه یافتند.

* سید محمد بیاتیان به عنوان نماینده مردم شهرهای بیجار و حسن‌آباد یاسوکند انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان، سید محمد حسین میر محمدی در این حوزه انتخابیه به خانه ملت راه یافت.

* محسن صرامی از شهرستان خمینی شهر به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی به عنوان نمایندگان قم به بهارستان راه یافتند.

* رئیس ستاد انتخابات مشهد به فارس گفت: انتخابات در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

* در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، محمدحسین گروسی با کسب 76 درصد آرا به عنوان نماینده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* ابراهیم نکو نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان وارد مجلس شد.

* اهر‌ی‌ها، عباس فلاحی باباجان را راهی بهارستان کردند.

* محمدرضا رضایی کوچی به عنوان نماینده مردم جهرم در مجلس نهم انتخاب شد.

* رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان راهی مجلس شد.

* امیر خجسته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت. در همین حوزه انتخابیه سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به دور دوم راه یافتند.

*حبیب آقاجری به‌عنوان نماینده مردم ماهشهر معرفی شد.

* قدرت‌الله علیخانی از راه‌یابی به مجلس از حوزه انتخابیه قزوین بازماند.

* شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ادامه دارد و تا این لحظه رقابت در بین 4 کاندیدا لحظه ای تغییر می‌کند. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

* در حوزه انتخابیه ارومیه، نادر قاضی‌پور به عنوان نماینده اول مردم این شهرستان به خانه ملت راه یافت. عابد فتاحی و جواد جهانگیرزاده نیز به عنوان نفرات دوم و سوم از این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مجلس نهم برگزیده شدند.

* در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت، محمد علی‌پور با کسب آرای لازم به عنوان نماینده مردم این حوزه به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز مردم این شهرستان، موید حسینی صدر را به عنوان نماینده مردم این حوزه معرفی کردند.

* در سلماس، علی اکبر آقایی به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

* در حوزه نقده و اشنویه نیز عبدالکریم حسین‌زاده حایز اکثریت آرا شد.

* در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ، روح‌الله بیگی و مهدی عیسی‌زاده به عنوان نمایندگان این حوزه راهی مجلس نهم شدند. محبی نیا از ورود به مجلس بازماند.

* در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر نیز رسول خضری از مجموع آرای اخذ شده به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخاب شد.

* با شمارش آرای حوزه ارامنه، روبرت بگلریان به عنوان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران انتخاب شد.

* امید کریمیان به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* جواد سعدون‌زاده پیروز انتخابات آبادان شد.

* محسن بیگلری با کسب آرای لازم به عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه انتخاب شد.

* انتخابات تالش‌، رضوانشهر و ماسال به دور دوم کشیده شد.

* حامد قادرمرزی به عنوان نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان انتخاب شد.

* ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس نهم شد.

* ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوانترین نماینده راه یافته به مجلس، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

* در حوزه انتخابیه ایلام، فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری و علی‌اکبر متین به دور دوم انتخابات راه یافتند.

* هاشمزهی نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شد.

پس از پایان شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه شبستر، علی علیلو توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

* سید شریف حسینی برای دومین بار از حوزه انتخابیه اهواز به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* با پایان یافتن شمارش آرا در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری در دور دوم رقابت می‌کنند.

از مجموع شمارش آرای غیر رسمی در ۱۷۰۰صندوق اخذ رای در شهر تهران، 44 نامزدی که بیشترین رای را کسب کرده‌اند، به ترتیب به شرح زیر است (اعداد گرد شده ولی ترتیب درست است):

1- غلامعلی حدادعادل 329 هزار

2- حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد 198 هزار

3- سیدعلیرضا مرندی 194 هزار

4- حجت‌الاسلام آقاتهرانی 192 هزار

5- سیدمسعود میرکاظمی 158 هزار

6- بیژن نوباوه 131 هزار

7- احمد توکلی 128 هزار

8- علی مطهری 126 هزار

9- حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان 115 هزار

10- علی‌اصغر زارعی 112 هزار

11- علیرضا زاکانی 110هزار

12- حسین مظفر 108 هزار

13- زهره طبیب‌زاده 107 هزار

14- حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم 107 هزار

15- سلیمانی 104 هزار

16- سید‌مهدی هاشمی 104 هزار

17- مهرداد بذرپاش 99 هزار

18- حجت‌الاسلام نبویان 99 هزار

19- محمد اسماعیل کوثری 96 هزار

20- لاله افتخاری 95 هزار

21- حجت‌الاسلام رسایی 95 هزار

22- مهدی کوچک‌زاده 95 هزار

23- مجتبی رحماندوست 95 هزار

24- الیاس نادران 94 هزار

25- حسین فدایی 93 هزار

26- محمدرضا باهنر 93 هزار

27- پرویز سروری 89 هزار

28- فاطمه رهبر 89 هزار

29- فاطمه آلیا 86 هزار

30- علیرضا محجوب 85 هزار

31- حسین نجابت 83 هزار

32- زهره الهیان 80 هزار

33- حجت‌الاسلام روانبخش 77 هزار

34- حجت‌الاسلام کازرونی 74 هزار

35- سهیلا جلودارزاده 73 هزار

36- الهام امین‌زاده 73 هزار

37- زهره سادات لاجوردی 71 هزار

38- حجت‌الاسلام سقای بی‌ریا 70 هزار

39- اسدالله بادامچیان 69 هزار

40- حسین طلا 69 هزار

41- حسن غفوری‌فرد 65 هزار

42- محمدنبی رودکی 61 هزار

43- حسن حمیدزاده 61 هزار

44- محمدنبی حبیبی 58 هزار