وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

انتقاد پایگاه اطلاع رسانی خنجین آنلاین از وبلاگ تلخاب فراهان
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٦
 

انتقاد پایگاه اطلاع رسانی خنجین آنلاین در مقاله ای با عنوان «شما خود قضاوت کنید» از وبلاگ تلخاب فراهان مطالب جالبی را مورد توجه ، اشاره و تحلیل قرار داده که پیشنهاد می شود مطالعه فرمایید.


-----------------------------------------------------------

مطلب فوق در سایت (تلخاب  فراهان ) نوشته شده است

اولین نکته از این وبلاگ مفلوک اینکه در سر برگ وبلاگ نوشته شده است تلخاب فراهان یعنی خودشان قبول دارند که تلخاب در شهرستان فراهان واقع شده است!!!!!

ولی در نظر خواهی که(پس از تایید نویسنده مورد نمایش واقع میشود) آقای رضایی نوشته (پوز به خاک مالیده شده فراهانی ها برای تفرش و آشتیان مورد کفایت است!!!!!!!)

در نظر خواهی دوم آقای صابری از این مطلب دشمن شاد کن حسابی کوک شده و ضمن رقص بندری و گردو شکستن یا دم مبارکشان اشعار تجزیه فراهان را تلاوت می کنند!!!!!

آقای تلخابی عزیز که در شهرستان امیر کبیر و قایم مقام فراهانی زندگی می کنی ! کو غیرت و تعصب وطن پرستی  و افتخار به شهدای فراهان کبیر که در وبلاگ خود (ضمن عرض تبریک و تسلیت گفته ای)

وبلاگ تلخاب فراهان شهادت همشهری عزیزمان  سرهنگ علی اکبر جمراسی را که در  درگیری با گروهک ضد انقلاب کومله و پژاک  به فیض عظیم شهادت نائل شدند را به خانواده و برادران ایشان تبریک و تسلیت عرض می نماید. )

 کو گرمای تنور رفاقت شما با مردم فراهان!؟

وقتی می خواهی به تلخاب بروی از آشتیان یا تفرش میان بر می زنی؟آیا شبها روی خاک فراهان سر به بالین نمی گذاری و روزها قدم در خاک فراهان برای کسب روزی حلال بر نمی داری؟ کدام دشمنی بین مردم فراهان را سراغ داری ؟ این دشمنی تا به حال چند کشته و زخمی داشته که شما اینچنین هیزم بیار معرکه شده ای؟

این مردم کدام دشمنی را با مردم آشتیان و تفرش داشته اند هر چه بوده رقابت بوده و اگر نماینده این سه شهرستان تنها به یک شهرستان نظر داشته باشد خائن به رای مردم دو شهرستان دیگر است  . این سیاست تفرقه ، مرام بعضی از کاندیداها دورهای قبل برای رای آوردن و بازی با احساسات مردم آن منطقه بوده است .

فراهانی جماعت می گفت با وجود فرد اصلح در شهرستان خودمان انتظار داریم مردم فراهان از ایشان حمایت کنند.

و بنابر این تفکر بعضی از مردم فراهان به مهندس وروانی فراهانی رای دادند بعضی به مهندس محمدی فراهانی بعضی به حسینی فراهانی و بعضی به بورقانی فراهانی .

پس همه فراهانی ها در گمان خود به یک فراهانی اصلح رای داده اند چرا که معتقد بودند با وجود 23000 رای فراهان، باید یک فراهانی به مجلس برود ، هرچند موفق نشدند ولی مثل شما اکثریت رای شان مال آقای سپاسی آشتیانی نبود .

حال حرف ما این است امروز همه طرفدارن آقایان محمدی و وروانی، بورقانی و حسینی و سلیم آبادی از خنجین ، وروان ، سلیم آباد ، مجد آباد ،شرین آباد و همین تلاب شما با تمام اختلافات انتخاباتی  باز دارند زیر آسمان فراهان و روی خاک فراهان با رفاقت و قوم خویشی زندگی  می کنند . آقای تلخابی فراهانی این زخم و شکافی را که شما می خواهید بین مردم فراهان کبیر ایجاد کنید به مدد یک آشتیانی یا تفرشی می توانید التیام ببخشید؟

ما باید تمامی رایزنی ها را با آقای سپاسی و صلاحی  و بزرگان فراهان و خنجین  انجام دهیم تا ببنیم در وضعیت کنونی کدام نماینده می تواند برای شهرستانمان مفید باشد و ضمن انتخاب او فراهان یکپارچه را بار دیگر به رخ بد خواهان اوبکشیم.