وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

تقدیر و تشکر مهندس عباس رجایی از حماسه 12 اسفند
نویسنده : مدیر - ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٤
 
 بسمه تعالی
 ملت سلحشور ایران اسلامی بار دیگر با مشارکت گسترده و بی نظیر خود در انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی شگفتی ساز شدند و به جهانیان ثابت کردند که پای انقلاب خود ایستاده اند و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند سیلی سخت دیگری بر چهره استکبار جهانی نواختند. مردمی که آمدند و شکرانه انقلاب را در پای صندوق های رأی به جا آوردند و بانگ برآوردند که بر عهد و پیمان خویش استوار مانده و از آرمانهای انقلاب خویش با همه وجود پاسداری می کنند.
 

به حول و قوه الهی و با یاری امام زمان (عج) و رهبری هوشمندانه رهبری عظیم الشان انقلاب هر قدر که به جلو گام بر می داریم چهره عزتمدارانه و انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش به نمایش گذاشته می شود. این ملت راه روشن عزت و آزادی، صراط مستقیم اسلام ناب محمدی (ص) را هرگز رها نخواهد ساخت و با عزمی راسخ و اراده پولادین برای رسیدن به قله های پیشرفت و سعادت هر مانعی را از سر راه خود بر خواهد داشت.
بی شک مجلس نهم آغاز فصلی دیگر از تاریخ انقلاب اسلامی و عرصه جدیدی از مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر برای اعتلای ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و عدالت همراه با معنویت و عقلانیت در سایه ولایت فقیه خواهد بود.
در مقابل این حماسه آفرینی بزرگ سر تعظیم گذاشته و خود را بیش از پیش در پیروی از گفتمان نورانی و مقدس انقلاب اسلامی و مکتب امام (ره) آماده و مهیا می دانم و ضمن عرض تبریک این حماسه بزرگ به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و آحاد مردم عزیز ایران به خصوص مردم شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب از همه عزیزان و بزرگوارانی که در برگزاری هرچه با شکوه تر  این انتخابات عظیم مشارکت داشته اند از جمله هیئت های اجرائی و هیئت های نظارت، فرمانداران و بخشداران محترم صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند منان مسئلت دارم بنده را در انجام وظایف خطیر نمایندگی یاری و نصرت رساند.
 
عباس رجائی
نماینده مردم شریف شهرستان های  اراک، کمیجان و خنداب