وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

جذب هیئت‌ علمی و اعطای بورس تحصیلی در دانشگاه پیام‌نور
نویسنده : مدیر - ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/٢٤
 

خبرگزاری فارس: معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیا‌م‌نور گفت: دانشگاه پیام‌نور از فارغ التحصیلان دوره دکترا برای استخدام و از دانشجویان دوره دکتر برای بورس دعوت به همکاری می‌کند.
عبدالله معتمدی معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس افزود: فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دوره دکترا می‌توانند فرم مربوطه را از سایت اینترنتی دانشگاه پیام‌نور به نشانی www.pnu.ac.ir دریافت و تا 15 اردیبهشت 89 به ارسال و کد رهگیری دریافت کنند.
وی درباره شرایط متقاضیان هیئت علمی و بوس تحصیلی داخل دانشگاه پیام‌نور گفت: داشتن صلاحیت‌های علمی و عمومی، داشتن حداکثر 40 سال سن برای استخدام با مدرک دکترا و 35 سال برای بورس تحصیلی و داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای جذب و معافیت تحصیلی برای بورس تحصیلی از شرایط متقاضیان برای جذب در هیئت علمی و بورسیه تحصیلی دانشگاه پیام نور است.
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیا‌م‌نور با بیان این‌که پیگیری پرونده متقاضیان در تمام مراحل جذب از طریق کد رهگیری است، اظهار کرد: ثبت‌نام مشمولان خدمت نظام وظیفه در قالب طرح سربازی با اخذ مجوز از مراجع ذیربط امکان پذیر است.