وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

برگزاری آزمون استخدامی کارکنان قراردادی استان مرکزی اردیبهشت سال ۹۱
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢۱
 

 معاون ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ گفت: آزمون استخدامی تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی کارمعین به پیمانی این استان اول اردیبهشت ماه سال 91 برگزار می شود.

به گزارش افق نو به نقل از ایرنا ، ‘سعید آقاصادقی’ افزود: استانداری مرکزی به استناد مجوز شماره ۲۷۷۸۹/۱۱/ ۲۲۰ مورخ ۱/۱۱/۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و برای ساماندهی نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی استان این آزمون را برگزار می کند.


وی ادامه داد: کارکنان قراردادی (قرارداد کار معین، کارمشخص، خرید خدمت و طرحی که از محل طرح های عمرانی حقوق دریافت می کنند ولی در فعالیت های جاری دستگاه ها خدمت می کنند) می توانند در این آزمون شرکت کنند.

ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ تاکید کرد: نیروهای قراردادی شاغل در مناطق محروم و متقاضی رشته های شغلی مربوط به پذیرش مناطق محروم شهرستان محل خدمت خود و یا سایر شهرستان های مناطق محروم در استان و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات کارگروه انتقال از تهران از دستگاه های اجرایی تهران به دستگاه های اجرایی استان انتقال یافته اند نیز می توانند در این آزمون شرکت کنند.

آقاصادقی بیان کرد: افراد واجد شرایط پس از شرکت در آزمون و کسب رتبه لازم و پس از طی نمودن مراحل گزینش ملزم به سپردن تعهد نامه رسمی ۱۰ ساله مبنی بر اقامت و خدمت در محل جغرافیایی خدمت بوده و به استخدام پیمانی دستگاه ذیربط در خواهند آمد.

وی اظهار کرد: کارکنان قراردادی دستگاه های اجرایی می توانند در مشاغل سایر دستگاه ها که شرایط احراز شغلی آن را دارا می باشند نیز شرکت کنند اما در صورت تساوی امتیاز دو یا چند داوطلب در یک شغل اولویت با نیروی قراردادی همان دستگاه خواهد بود.

ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ استان مرکزی یادآور شد: تکمیل فرم تقاضای استخدام، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر صفحه اول شناسنامه، کارت ملی، برگ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم، تصویر (برابر با اصل شده) اولین و آخرین قرارداد منعقد شده با دستگاه های اجرایی، دو قطعه عکس، اصل گواهی پرداخت حق بیمه یا تصویر برابر با اصل شده لیست پرداخت حق بیمه از سوی دستگاه اجرایی در سال ۸۹ از جمله مدارک مورد نیاز برای شرکت در این آزمون است.

آقاصادقی بیان کرد: افراد واجد شرایط مدارک خود را تا ۲۴ فروردین ماه سال آتی در پاکت A4 به نشانی دستگاه مورد تقاضا (دستگاهی که جهت استخدام، متقاضی شرکت در پست سازمانی آن می باشد) با پست سفارشی ارسال کنند.

آقاصادقی بیان کرد: ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه سال آتی کارت ورود به جلسه آزمون توانمندی های عمومی در محل دستگاه مورد تقاضا از ساعت هشت صبح الی ۱۴ توزیع شده و آزمون نیز یکم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی را از سووال های این آزمون عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اظهار کرد: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون پس از تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری از طریق سایت استانداری استان مرکزی http://www.ostan-mr.ir اعلام خواهد شد.

آقاصادقی تاکید کرد: انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون، پس از طی مراحل گزینش و تامین اعتبار از سوی مراجع ذیربط میسر می باشد و بدیهی است صرف پذیرش در آزمون هیچ گونه تعهدی را برای استانداری و دستگاه ذیربط ایجاد نخواهد کرد.

وی یادآور شد: سهمیه استان مرکزی در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای کارمعین به پیمانی ۵۰۰ نفر تعیین شده که با رایزنی های انجام شده، احتمال افزایش آن تا دو برابر ظرفیت وجود دارد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری اظهار کرد: هشت هزار و ۸۰۰ نفر از شاغلان حوزه دولتی استان مرکزی در قالب کارمندان کارمعین، خرید خدمت و قراردادی طرحی از محل اعتبارات عمرانی فعالیت دارند که می توانند با شرکت در آزمون مذکور ارتقای وضعیت یابند.

آقاصادقی خاطر نشان کرد: افراد واجد شرایط برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون تبدیل وضعیت می توانند به سایت استانداری استان مرکزی، معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی، دفتر منابع انسانی و تحول اداری مراجعه کنند.

 

جهت مشاهده آگهی آزمون استخدامی نیروهای قراردادی دستگاههای اجرائی استان مرکزی اینجا  را کلیک نمائید .

 

 دانلود اطلاعیه