وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

به نقل از اخبار تفرش:اعلام مناظره یعنی پذیرش شکست
نویسنده : مدیر - ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٢/۱٠
 

در پی شایعات برخی منتشر شد:

اعلام مناظره یعنی پذیرش شکست

هر چه میخواستیم در مورد جلسه جمعه شب قم مطلبی ننویسیم نشد . تنویر افکار عمومی و رسالتی که بر دوشمان است مانع از عدم توجه به این مسئله گردید.

و اما ماجرا : آقای سپاسی برای جلب حمایت کاندیدای فراهانی دوره نهم و صدور اطلاعیه در حمایت از خودشان، از آقای سلیم آبادی درخواست میکند تا جلسه ای را با ایشان برگزار کند که با امروز و فردا کردن های دکتر سلیم آبادی ،  نهایتاً این جلسه در جمعه شب و در منزل ایشان در قم برگزار میشود.


و اما آقای سلیم آبادی که توطئه این جلسه را از قبل پیش بینی میکرده است طی تماسی با آقای شاه حسینی در تفرش، ایشان را هم در جلسه دعوت میکند که آقایان باباعلی ، شاه حسینی ، عبداللهی و دو نفر دیگر از دوستان در این جلسه حضور می یابند .

در این جلسه چندین روحانی از قم و دکتر بورقانی و آقای گودرزی از طرف مهندس وروانی باتفاق آقایان سپاسی و سلیم آبادی حضور داشتند .

آقای عبدالهی طی سخنان نغز و روشنگرانه خویش در این جلسه، اعلام نمودند:

از برکات جمهوری اسلامی انتخاب آزادانه و مردم سالاری دینی است و ما نمی توانیم همچون مدعی العموم برای مردم تعیین تکلیف کنیم . ایشان در سخنان خویش حفظ وحدت را، از مهمترین موضوعات مورد نظر رهبری عنوان کرده و هر حرکتی در مسیر ایجاد تفرقه را محکوم کردند.

اینکه در این جلسه چه گذشت چندان مهم نیست ولی چند سئوال اساسی از آقای سپاسی :

1-       ما شنیده بودیم که شما خیلی سیاستمدارید ولی انگار شما بوئی از سیاست نبرده اید چرا که جلسه ای که خروجی آن قرار است اطلاعیه ای در حمایت از شما باشد، حضور طرفداران رقیب شما چه پیامی دارد ؟؟ شاید میزبان شما هم از طرفداران رقیب است ؟!! و شما بی خبر !!

2-      حضور در جلسه ای که قرار بوده تمام کاندیدای فراهان باشند ولی فقط دکتر بورقانی در این جلسه شرکت میکند، حاوی چه پیامی برای شماست ؟؟؟ آیا عدم قبول دعوت از طرف این دوستان، پیام شکست در انتخابات را به شما نمی دهد ؟؟!

3-      آنطور که از دوست مشترک روحانی در این جلسه شنیدیم گفتند پیشنهاد مناظره را شما مطرح کردید ولی این گونه سیاستها برای کاندیدای شکست خورده ای است که به هر ریسمانی برای نجات خود دخیل میبندد . ولی جناب سپاسی پذیرش شکست، برای شخصیتی مثل شما، که تجربه چند دوره حضور در عرصه انتخابات را دارید چندان زیبنده نیست و چرا توقع دارید که طرف مقابل شما که پیروز رقابت است این سیاست شکست خورده را بپذیرد ؟؟!!! 

برادر عزیز اعلام مناظره یعنی پذیرش شکست ولی شکست شما در انتخابات برابر است با پیروزی مردم و شما تلخی این شکست را با حلاوت پیروزی مردم پذیرا باشید .

در ضمن دکتر صلاحی نیازی به مناظره با شما را ندارد

اولا تخصص شما با ایشان تفاوت فاحش دارد چرا که تحصیلات شما حوزوی است ولی تحصیلات ایشان کلاسیک و دانشگاهی است، شاید افکار عمومی ندانند که  لقب دکترای شما از تطبیق پایه های دروس حوزوی است که در سطح پنج ارائه میگردد؟ و این القاب بیشتر جنبه تشریفاتی دارد تا علمی

و مطلب دوم اینکه مناظره با شما بی اساس است چرا که شما مهره همان دانش منفردی هستید که در ملا عام و در بین خیل مردم تفرش در استقبال از دکتر حبیبی در تفرش، جاده تفرش را برای انتقال گاز صعب العبور خواند و از گفتن این مطالب هیچ ابائی نداشت و بسیاری مطالب دردناک دیگر ... پس آب در هاون کوبیدن خطاست و تضییع وقت دکتر صلاحی برای مناظره در این ایام لزومی ندارد و نیت شما از طرح این موضوع فرافکنی و شانتاژ تبلیغاتی است که البته با هوشیاری مردم این توطئه نیز خنثی گردید .

4-      هوشیاری و ذکاوت دکتر سلیم آبادی در دعوت از همشهریان تفرشی نشان داد که ایشان نیز همگام با مردم منطقه از هیچ حرکتی فروگذار نیست . ایشان نشان داد که اگر قرار است در معذورات اخلاقی از ایشان سوءاستفاده شود ، چگونه با هر توطئه ای روبرو گردیده و مقابله کند . جناب سپاسی این حرکت آقای سلیم آبادی چه پیامی را به منظر شما رساند ؟؟ آیا پیام ایشان و بقیه کاندیدا را از عدم حضورشان گرفتید ؟؟ آیا میدانید مردم منطقه هوشیاتر از آنند که شما فکر میکنید ؟؟!

5-      و اما اعلام کردید که اطلاعیه ای در حمایت از شما منتشر گردیده ... جناب آقای سپاسی فقط 5 روز تا انتخابات باقی مانده، شما که خود بهتر می دانید اطلاعیه ای در کار نیست ، پس چگونه وعده ای میدهید که صحت و سقم آن فقط تا چند روز دیگر کشف میشود و تازه اگر صحت داشته باشد هم تاثیری در جذب آرا برای شما ندارد . مگر همین مردم فراهان روز پنجشنبه و در مراسم ختم  امیرآباد ، شما را از روی منبر به زیر نکشیدند ؟؟ مگر صاحب عزا به شما اعلام نکرد که با اجازه چه کسی بر روی منبر نشسته اید ؟؟ مگر مردم از مسجد بیرون نرفتند ؟ آیا پیام مردم فراهان را گرفتید ؟؟!!!

جناب سپاسی ، شاید شما انسان پاک و خوبی باشید ولی خاطرات تلخی که مردم منطقه از کارشکنی ها و کینه ورزی های دانش منفرد دارند مانع از اعتمادشان به هر کس از همشهریان آشتیانی می شود لذا به شما پیشنهاد میکنیم که خود را برای خدمت در سنگری دیگر آماده کنید .

در پایان اعلام میکنیم طی تماس دفتر روابط عمومی وبلاگ با کاندیدای بزرگوار منطقه، هرگونه حمایت و صدور اطلاعیه در حمایت و یا علیه کاندیدای دور دوم را به شدت تکذیب و خواستار حضور حداکثری مردم عزیز در پای صندوقهای رای شدند .

و من الله التوفیق