وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

سومین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان مرکزی برگزار می شود
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٢۱
 

مرتضی سلیمی : این انتخابات در شهرستانهای اراک، محلات، دلیجان، شازند، ساوه، خمین، تفرش و آشتیان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۲۲ هزارنفرشامل امدادگران، جوانان و داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر این استان هستند و تنها افرادی می توانند در این انتخابات شرکت کنند که حداقل شش ماه سابقه همکاری داشته باشند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: واجدین شرایط رای دادن این استان برای انتخابات مجامع هلال احمر ۲۰ هزار و ۸۰۰ نفر است.
سلیمی اظهار کرد: برای برگزاری این انتخابات، ۱۰ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که از این تعداد، دو شعبه در شهرستان تفرش، دو شعبه در شهرستان ساوه و در شهرستانهای اراک، محلات، دلیجان، شازند، خمین و آشتیان هر کدام یک شعبه مستقر می شود.


وی تصریح کرد: ۱۱۰ نفر برای سومین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر این استان نامزد شده اند و در پایان این انتخابات، ۴۰ نفر به عنوان عضو اصلی شورای اجرایی و هشت نفر به عنوان بازرس انتخاب می شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی اضافه کرد: بر اساس آیین نامه جمعیت هلال احمر، ۲۱ نفر از ۴۰ عضو انتخابی اصلی شورای اجرایی این استان بر اساس تعداد اعضاء فعال هر شعبه، به مجمع جمعیت هلال احمر این استان راه پیدا می کنند.
سلیمی یادآور شد: در مرحله دوم انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر این استان که هنوز زمان برگزاری آن اعلام نشده، چهار نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و دو نفر به عنوان بازرس انتخاب خواهند شد.

شاین ذکر است جناب آقای علیرضا بشیری از بخش بزرگ خنجین بعنوان کاندیدای این دوره ثبت نام نموده اند که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.