وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

سومین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان مرکزی برگزار شد
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٢٥
 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت:بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی سومین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان مرکزی که هر چهار سال یکبار انجام می شود، همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار شد.
مرتضی سلیمی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی افزود:با توجه به برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع هلال احمر در شهرستانهای سراسر کشور در روز ۲۲ اردیبهشت سال جاری،جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز بر اساس رسالت و تکلیف برای حضور در انتخابات و دعوت اعضا از طریق فراخوان، ایجاد ارتباط از طریق پیامک و ارسال دعوت نامه، آنها را تشویق و ترغیب برای انتخابات جمعیت هلال احمر کرد.
سلیمی در ادامه افزود:اعضای جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور ۳۰ درصدی همچون سایر استانها حضور خوب و چشمگیری در انتخابات داشتند.


این مسئول ادامه داد: اعضای این جمعیت به تعداد ۶۲۲۰ نفر در روز انتخابات در سراسر شعب استان شرکت کردند و به شورای اجرایی و کاندیدای بازرس که از قبل مشخص شده بودند و در زمان تبلیغات نیز به معرفی خود پرداختند، رأی دادند.

شایان ذکر است  ۲۱ نفر از افراد منتخب به مجمع استان راه یافته که در این بین بیشترین مشارکت اعضاء به جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان اختصاص پیدا کرد که این دوره نسبت به دوره قبل ۱۰۰ درصد حضور اعضاء و داوطلبان افزایش داشته است.