وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

دستگاه ها برای تحقق شعار تولید ملی به تدوین برنامه های جامع اقدام کنند
نویسنده : مدیر - ساعت ٧:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٩
 

استاندار  با صدور بخشنامه ای از همه دستگاه های اجرایی خواست نسبت به تدوین برنامه های جامع برای تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اقدام کنند.
'علی اکبر شعبانی فرد' در این بخشنامه آورده است: نظر به نامگذاری سال جاری به 'تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی' و در راستای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری باید تلاش همه جانبه انجام شود.

وی در ادامه این بخشنامه تاکید کرده است: برای دست یابی به چشم اندازهای مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق این شعار ملی، ضرورت دارد همه دستگاه های اجرایی نسبت به تدوین برنامه های جامع و انتخاب استراتژی های کارآمد به صورت کامل از ظرفیت ها استفاده کنند.


استاندار  در بخش دیگری از این بخشنامه خاطر نشان کرده است: تحقق شعار امسال زمینه ایجاد اشتغال پایدار، رونق تولید و کسب و کار را به همراه خواهد داشت بنابراین شایسته است به منظور شکوفایی تولید ملی به بهره گیری از نیروی کار بومی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز توجه جدی شود.

شعبانی فرد در پایان این بخشنامه آورده است: دستگاه های اجرایی ترتیبی اتخاذ کنند تا اقلام و کالای مصرفی مورد نیاز از تولیدات داخلی و در صورت لزوم از تولیدات استانی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.