وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

استاندار محبوب مرکزی: آغازعصربیداری در دنیا ازدستاوردهای انقلاب اسلامی است
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۳/۱٥
 

'علی اکبر شعبانی فرد' روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان و شهرستان خمین در سالن اجتماعات بیت تاریخی امام خمینی (ره) افزود: آثار و برکات انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) که یک تنه در مقابل دشمنان و استکبار جهانی ایستاد را به خوبی در حوزه های مختلف مشاهده می کنیم.

وی گفت: امام خمینی (ره) توانست در قرن معاصر با اتکال به خداوند و پیروی از ائمه اطهار، نجات دهنده اسلام در قرن معاصر باشد.

وی بیان کرد: پیشرفت های شگفت انگیز در عرصه دست یابی به انرژی هسته ای ، استقلال سیاسی، اقتصادی، دارویی و در سایر حوزه ها، به دلیل اعتماد به نفس و روحیه خودباوری است که امام خمینی (ره) در ما ملت ایران ایجاد کردند.


شعبانی فرد افزود: تاثیر انقلاب رهایی بخش امام راحل (ره) از مرزهای کشور فراتر رفته و در منطقه و جهان اسلام موجی از بیداری را پدید آورده است.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) در جهان مظهر آزادگی، استبدادستیزی، دینداری و مقابله با ظلم و بیداد حکومت های استعماری است.

استاندار اضافه کرد: ما باید به خود ببالیم که در کشور ایران و در دورانی زندگی می کنیم که امام خمینی (ره) ، اسلام خواهی و بیداری را در میان آزادیخواهان سرتاسر دنیا ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: پیروان امام خمینی(ره) امروز با حمایت همه جانبه معنوی از قیام پرشور مسلمانان در کشورهای اسلامی و ابراز همدردی و همراهی به آنان نشان می دهند که تنها راه نیل به پیروزی بر استکبار ، تجدید تمدن بزرگ اسلامی و تشکیل امت واحده در پرتو اتکال به خداوند، صبر، پایداری و وحدت عمل است.

شعبانی فرد گفت: حضور ملت فهیم ایران در مراسم بیست و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی نشانه وفاداری مردم عظیم الشان ایران اسلامی به آرمانها و کلام امام راحل (ره) است.