وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

تعویق انتخاب شهردار اراک/ شهرام حریرفروش رسما عضو شورای سوم شد
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٢
 

با استعفای حسن احمدی عضو سابق شورای اسلامی شهر اراک، شهرام حریرفروش عضو علی البدل شورای سوم، رسما به عنوان نهمین عضو شورای اسلامی شهر اراک انتخاب شد

به گزارش خبرنگار مهر، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک در جلسه معارفه عضو جدید شورای اسلامی شهر اراک گفت: عضو جدید شورا از چهره های شناخته شده شهر و عضو سابق شورا بوده اند و همگان با ایشان آشنایی کامل دارند.

مرتضی وحید زاده بیان داشت: امیدواریم با حضور ایشان در شورای شهر و ترکیبی که از اعضای جدید شورای شهر بدست آمده، شاهد موفقیت های بیشتری در حوزه شهری اراک باشیم.


وی پایبندی به قانون و حل مشکلات مردم را از وظایف شورا برشمرد و افزود: امیدواریم ضرباهنگ همنوایی شورا با تزریق خونی تازه در کالبد این نهاد مردمی بیشتر به گوش برسد.

معاون فرماندار اراک گفت: از زمان آغاز به کار هیئت رئیسه جدید مصوبات و تنظیم صورتجلسات که برای فرمانداری ارسال می شود از کمیت و کیفیت بهتری برخوردار شده است.

انتخاب شهردار اراک به آینده موکول شد

با توجه به ورود عضو جدید به شورای اسلامی شهر اراک و لزوم آگاهی ایشان از کاندیداهای احتمالی و شناخت آنها، شورای اسلامی شهر باز هم انتخاب شهردار را به تعویق انداخت تا مدیریت شهری اراک همچنان سرگردانی را تجربه کند.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: عضو جدید شورای اسلامی شهر اراک این حق را دارد که افراد جدیدی را برای تصدی پست شهرداری معرفی کند یا اینکه پس از بررسی از 12 کاندیدای موجود به جمع بندی و انتخاب گزینه اصلح دست یابد.

منوچهر کاظمی بیان داشت: ورود عضو جدید که با عضویت در شورای اسلامی، تلاش های زیادی را در جهت مباحث شهرداری داشته اند می تواند شورای سوم را کارآمدتر از قبل به پیش ببرد.

گفتنی است در این جلسه شهرام حریرفروش به عنوان نهمین عضو شورای اسلامی شهر اراک قسم یاد کرد تا در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کند.