وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

حسن قربانی شهردار اراک شد
نویسنده : مدیر - ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٥
 

حسن قربانی با اخذ 7 رای موافق به سمت شهرداری اراک دست یافت . جلسه انتخاب شهردار اراک توسط 9 عضو شورای شهر برگزار شد. در این مراسم کاظمی رییس شورای شهر اراک با بیان اینکه شورای سوم از موفق ترین شوراها بوده است گفت به جای اینکه تنها نظاره گر نیمه خالی لیوان باشیم بایستی به نیمه پر که بیشتر است توجه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: تاکنون هیچ مرجع قانونی حکمی درخصوص اتفاقات اخیر شهرداری صادر نکرده است و تا زمانی که حکم توسط مراجع قضایی اعلام نشود نباید اظهار نظر کرد.

وی در ادامه گفت: 13 نفر برای تصدی این سمت ثبت نام و اعلام آمادگی کرده بودند که از این تعداد کاندیدا می توان به علی چگینی، ابوالفضل جنیدی، کریم مرادی باستانی، قاسم خراجی، مجید موزونی، حمید مدنی، مجید عسگری، محمد ستوده‌نیا، حسن قربانی و کسری امیری‌راد اشاره کرد. در این مراسم رأی گیری با حضور 9 عضو شورای شهر شروع شد و در ادامه حسن قربانی با 7 رای موافق به عنوان شهردار اراک انتخاب شد. همچنین مهدی عربی یک رای موافق به خود اختصاص داد و یکی از اعضای شورای شهر برگه سفید را انتخاب کرد.

گفتنی است، در ادامه این مراسم همچنین رای گیری برای انتخاب برخی از سمت‌های شورای شهر انجام شد که از جمله آنها می توان به انتخاب شدن شهرام حریرفروش به عنوان نماینده شورا در شورای شهرستان، کاظمی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده 100 و شهرام حریر فروش به عنوان نماینده شورا در سازمان پسماند اشاره کرد.