وبلاگicon

خنجین خبر

بخش خنجین، شهر خنجین،خنجین، فراهان

آزمون استخدامی شهرداری های استان مرکزی 28 مهر برگزار می شود
نویسنده : مدیر - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢٥
 

ثبت نام کنندگان محترم آزمون استخدامی شهرداریهامیتوانند از روز سه شنبه مورخ 91/7/25 با مراجعه به سایت سنجش به آدرس www.sanjesh.org نسبت به در یافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

 

معاون عمرانی استاندار اعلام کرد: این آزمون صبح و بعد از ظهر روز جمعه 28 مهر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری استانداری برگزار می شود.
هوشنگ بازوند روز دوشنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گفت: کار توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شهرداری ها نیز روز سه شنبه 25 مهر آغاز می شود.


معاون عمرانی استاندار گفت: با توجه به پیگیری هایی که از دو سال پیش برای برگزاری آزمون شهرداریها در کل کشور انجام شده آزمون در استان مرکزی و هفت استان دیگر در روز جمعه مورخ 28/7/91 برگزار خواهد شد. تمام مراحل آزمون توسط سازمان سنجش کشور انجام خواهد شد و فقط تهیه مکان به عهده استانداری بوده که دراختیار سازمان گذاشته شده است.
وی اضافه کرد: پیرو مجوز شماره 6185 مورخ 2/3/91 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و معاونت راهبردی منابع انسانی، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز 30 شهرداری استان از طریق انتشار آگهی ثبت نام از تاریخ 26/5/91 تا 1/6/91 و 5 روز تمدید انجام و برگزاری آزمون استخدامی در چارچوب ضوابط و مقررات در روز جمعه مورخ 28/7/91 در دو شهر اراک و ساوه همزمان صبح و بعدازظهر خواهد بود.
بازوند با اشاره به اینکه تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون 13 هزار نفر اعلام شده، اظهار کرد: حوزه های اراک عبارتند از دانشگاه اراک (میدان شریعتی و سردشت)، دانشگاه آزاد اسلامی فلق، دبیرستانهای کوثر، شایستگان، مطهره، زینبیه، خدیجه کبری، سهام الملک، رضوان تربیت، شکرایی و امام علی (ع) می باشد و حوزه ساوه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه کیلومتر 4 جاده نور علی بیگ است.

وی تصریح کرد: داوطلبین می توانند از روز سه شنبه مورخ 25/7/91 از طریق سایت www.sanjesh.org برای دریافت کارت ورود به امتحان اقدام نمایند همچنین نمایندگان سازمان سنجش آموزش کشور از تاریخ مذکوردر محل های تعیین شده اراک: دانشگاه اراک (میدان شریعتی) و ساوه : دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ساوه ( ساوه حاج بلوک مجتمع تفریحی امام جنب دریاچه تفریحی) برای رفع نقص و پاسخگویی به سؤالات مراجعین حضور خواهند داشت.


بازوند در ادامه گفت: برای داوطلبین امکانات مختلفی از جمله وسیله ایاب و ذهاب درون شهری و بیلبردهایی برای اطلاع رسانی و راهنمایی پیش بینی شده است.